Хмельницький АМК “забанив” двох ФОПів з Івано-Франківщини, які зіграли в “договорняк”

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ФОП Шлімовича Д.Б. (м. Івано-Франківськ) та ФОП Васькова Т.О. (с. Яблунів, Галицький район, Івано-Франківська обл.) загалом на 32 тис. грн за антиконкурентні узгоджені дії шляхом спотворення результатів торгів.

Про це повідомляє прес-служба обласного відомства.

Обоє підприємців у 2017 році узгодили дії під час проведення виконавчим комітетом Хмельницької міської ради процедури відкритих торгів із закупівлі багатофункціональних пристроїв. Переможцем відкритих торгів було визнано ФОП Васькова Т.О., вартість предмету закупівлі становила 205 тис. 040 гривень.

Підприємці майже одночасно завантажили свої електронні пропозиції на один елкектронний майданчик. Завантаження документів відбулося з обладання підприємства, засновником та керівником якого є ФОП Шлімович Д.Б.

Протягом електронного аукціону ФОП Васьків Т.О. та ФОП Шлімович Д.Б. не змінювали свої цінові пропозиції, що свідчить про те, що учасники заздалегідь узгодили між собою свої цінові пропозиції та умови участі у торгах.

Зазначені суб’єкти господарювання знаходяться за однією адресою та використовують один контактний номер телефону для провадження господарської діяльності

ФОП Шлімович Д.Б. запропонував модель багатофункціонального пристрою, який за основними технічними характеристиками не відповідала параметрам, визначених замовником. ФОП Шлімович Д.Б. завчасно знав, що його пропозиція буде відхилена замовником торгів та виступив технічним учасником, подавши тендерну пропозицію прикриття.

Відповідно до чинного законодавства, ФОП Шлімович Д.Б. та ФОП Васьків Т.О. не братимуть участь у державних закупівлях протягом 3 років.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Крадуть гроші картавий та інша сволота. Не буде щастя від тих грошей ні їм, ні дітям внукам їхнім.

  2. бандерівське кодло з полонини. картавий кришує злочинне бандерівське кодло

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.