Прокуратура вимагає у підрядників гарантії якості проведеного ремонту доріг у Теофіпольському та Білогірському районах

Старокостянтинівською місцевою прокуратурою виявлено порушення під час оформлення договірних відносин щодо ремонту за бюджетні кошти доріг місцевого значення, повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.

Встановлено, що сільськими радами у Теофіпольському та Білогірському районах укладено ряд договорів будівельного підряду, відповідно до яких суб’єкти господарювання взяли на себе зобов’язання виконати роботи з поточного ремонту доріг на загальну суму понад півмільйона гривень.

Всупереч вимог законодавства до вказаних правочинів не включено умов щодо гарантійного строку якості закінчених робіт.

«Реагуючи на виявлені порушення, з метою захисту інтересів держави, прокуратура звернулась до суду з позовами про внесення змін до укладених договорів в частині встановлення гарантійного строку на предмет підряду», – повідомив заступник керівника Старокостянтинівської місцевої прокуратури Ігор Барахтенко.

Наразі дві позовні заяви прокуратури перебувають на розгляді у Господарському суді Хмельницької області. Під час розгляду ще трьох аналогічних позовів місцевої прокуратури відповідачами до укладених договорів внесено зміни, відповідно до яких підрядники взяли на себе зобов’язання гарантувати належну якість та тривалість експлуатації дорожнього покриття упродовж трьох років.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. обратите внимание на город хмельницкий где дороги уходят вместе со снегом третий год подряд-например перекресток рыбалко-проспект мира-перекресток свободы- заречанская и этот список можно продолжать долго-каждую зиму умирают дороги затем латают полгода и опять все по кругу

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.