Книгарня «Дім книги» запрошує на зустріч з письменниками

Книгарня «Дім книги» та видавництво «Навчальна книга – Богдан» запрошують на зустріч «Ризикована насолода читання» за участі письменників Віктора Янкевича та Сергія Синюка.


Віктор Янкевич — письменник-детективіст, автор книг «Тенета» та «Копія».

Сергій Синюк  — письменник, літературознавець. Автор біографічної розвідки «Улас Самчук: ескізи до творчого портрета», історичного роману «Обруч» та ін.

«Обруч» – роман у новелах, які об’єднує спільне місце дії – місто Шумськ. Тепер тихий маленький райцентр на півночі Тернопілля, що колись був багатим торговим містом заможної землі Погорини, де вирували пристрасті, плелися політичні інтриги, чинилися зради та звитяги, а під його стінами в ті часи гриміли криваві битви.

Роман охоплює часові рамки від доісторичних для нас часів, доби аварського панування,і закінчується смертю волинського князя Володимира Васильковича.Кожна новела починається епіграфом, фразою із літопису, яку автор ретельно реконструює, наповнює суху згадку про якусь подію, почасти нам тепер не дуже зрозумілу, плоттю і кров’ю, зрозумілими і універсальними історіями про кохання, життя і смерть звичайних людей у вирі історичних подій.

Віктор Янкевич: «Роман «Тенета»– це реальний випадок, який був в Україні. Людина довела до самогубства більше 25-ти жінок від 18 до 26 років через соцмережу, це було у 2014 році. Коли я прочитав про цю ситуацію в невеличкій статті, мені здалось, що треба про це говорити, може навіть жорсткіше, щоб до людей дійшло, щоб батьки звернули увагу на дітей. Я старався не пом‘якшувати і не перебільшувати, а говорити так як є. Друга книга – «Копія» – просто вигадана. Я хотів написати детектив, в якому описуватимуться події маленького міста, щоб я зміг взяти щось із рідного Кременця. До прикладу, тут фігурує місцевий нічний клуб, який справді є у моєму місті, спортзал та тренер Валерій Росоловський».

 

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.