Анатолій Гриценко на Хмельниччині: «Ми зробимо все, щоб забезпечити українцям гідне життя»

Нещодавно Хмельниччину відвідав уже офіційно зареєстрований кандидатом у Президенти України Анатолій Гриценко. Це не перший його візит до нашого регіону, під час якого він зустрічається зі своїми прихильниками та потенційними виборцями, аби роз’яснити свою позицію з ключових питань життя та розвитку країни. Його програма включає такі важливі блоки як безпека, боротьба із корупцією та олігархами, покращення економіки. На думку Гриценка, кожен президент повинен починати із себе, тож і цього разу під час зустрічей він підкреслив, що одним з перших його рішень на посаді буде внесення законопроекту про імпічмент президента. Також він зауважив, що буде жорстко боротися з корупціонерами, без винятків. «Не буде «любих друзів» — буде невідворотність покарання для всіх, незалежно від партійної приналежності, влади чи опозиції», – наголосив Анатолій Гриценко. Нагадаємо, що Анатолій Гриценко народився на Черкащині, навчався у суворовському училищі, потім – у Київському вищому військовому авіаучилищі. Пройшов шлях від військовослужбовця та воєнного аналітика до міністра оборони й голови парламентського комітету. Сьогодні він – лідер партії «Громадянська позиція» та кандидат у президенти України.

«Ми повинні зробити такими відносини між владою та суспільством, щоб люди могли себе реалізувати в країні –  з цього розпочав свій виступ у переповненому залі Кам’янець-Подільського будинку культури Анатолій Гриценко. – Нам не потрібно більше Майданів, не потрібно потрясінь. 31-ше березня дає нам шанс визначитись, якою ми хочемо бачити країну. Я вважаю, що влада не повинна себе нав’язувати, брехати, красти, ламати людей та бізнес, жити сама по собі. Дайте можливість людям бути людьми».

Країні потрібні реальні реформи, а не показні перерізання стрічок. Зокрема, і в медицині. Якісною в країні її можна буде вважати тільки тоді, коли чиновники будуть лікуватися в українських лікарнях, а не їхати за кордон.

«У відносинах влади з народом не має бути фальші. Не можна приймати бюджет, де на лікування наближених до влади у «Феофанії» виділяють 900 млн грн, а на лікування воїнів АТО – 112 млн грн.  Це – неправильно. Такого при мені не буде» – каже Анатолій Гриценко.

Аби виправдати сподівання людей на медицину, на освіту, на безпеку, на порядок, щоб діти наші могли реалізувати себе в нашій країні, а не шукали собі робоче місце десь за кордоном, маємо одну відповідь – це економіка, економіка і ще раз економіка. «Тільки таким чином можна підняти соціальні стандарти, дати людям впевненість в сьогоднішньому і завтрашньому дні, дати можливість реалізувати себе на Богом даній землі всім нам», – зазначив Гриценко.

На його думку, джерела, де триває незаконний обіг мільярдів гривень, – митниця, корумповані суди, які обкрадають людей, система державних закупівель, таємні схеми Укроборонпрому та Фонду гарантування вкладів, непрозорий Національний банк. У цих державних інституціях неефективно використовуються, викрадаються величезні обсяги державних коштів, і якщо там навести належний порядок, то гроші обов’язково віднайдуться й тоді ніяких кредитів МВФ не знадобиться.

«У разі свого обрання Президентом країни разом зі свою командою застосую легальні механізми винайдення коштів та відмовимося б від кабальних умов кредиту від МВФ» – відзначає політик

Політик наголошує: «Я оптиміст і впевнений, що немає жодної проблеми, котру ми разом з вами не можемо вирішити. Жодної. Є проблеми, які вирішуються дуже швидко певними кадровими рішеннями. Нормальний прокурор, який тримає планку закону, фаховий начальник Генерального штабу ЗС, професійний голова СБУ, а не куми, родичі та знайомі. І люди одразу побачать результат. Є проблеми, котрі вирішуються за місяці, а той й роки, бо надто багато запущеного, але все вирішується, якщо на те є воля та бажання».

Гриценко вважає, що країна має бути сильною, тоді ніхто не нав’язуватиме нам свою волю. «Я у своїй програмі чітко записав, що підписуватиму лише ті угоди, які відповідатимуть інтересам України, – говорить політик. – Нещодавно зустрічався з послом однієї з країн, який заявив, що вони зацікавленні в українському зерні. Чудово, але ми зацікавленні, аби зерно перероблялось в країні, щоб були робочі місця. І тоді не буде занепадати село. Все продати простіше всього, а що ж залишиться? Люді виїжджають за  кордон у пошуках кращого життя. Яку країну передамо дітям?»

Гриценко – один з лідерів виборчих перегонів зараз. Не дивно, що стосовно нього опоненти застосовують чорний піар і поширюють у ЗМІ замовні матеріали. Цими методами не гребують навіть деякі депутати. Зокрема, народний депутат від БПП – Олександр Бригинець. Днями Дніпровський районний суд Києва визнав недостовірною інформацію щодо діяльності Гриценка на посаді Міністра оборони та буцімто розкрадання армії, яку поширював Бригнець на своїй сторінці у Фейсбук. За рішенням суду Бригинець змушений був спростувати поширену інформацію, а також сплатити судовий збір на користь Анатолія Гриценка.

Треба додати, що коли Анатолій Гриценко був на посаді Міністра оборони, усі структури відомства були позбавлені права торгувати майном. Цим займалися інші установи за дорученням КМУ. Так і зараз. Зброю продають створені під Кабміном структури –  «Укроборонпром», «Укрспецекспорт» і тд. Це структури, які не підпорядковані міністру оборони. Вони продають ту зброю, яка визнана надлишковою. Це визначає Генеральний штаб. Кабмін затверджує цей список надлишкового майна і передає на продаж.

Варто зауважити, що саме перед поїздкою до Кам’янець-Подільського кандидат почав представляти людей, які посядуть керівні пости за його президенства. Зокрема, очільником СБУ стане Віктор Трепак, який нещодавно приєднався до команди Гриценка. На його рахунку гучні затримання судді-«колядника» Зварича та виконавця викрадення, катування і вбивства журналіста Георгія Гонгадзе Віктора Пукача. Саме Трепак передавав у НАБУ «чорну бухгалтерію» Партії Регіонів. Це – початок, далі – будуть інші представлення – каже Анатолій Гриценко.

«Що стосується кадрових президентських призначень. До 31 березня я представлю виборцям людей, котрих одразу призначу після свого обрання. Це голова СБУ, міністр оборони, голова НБУ, генеральний прокурор, міністр закордонних справ – посади президентської квоти. Для мене це принципово, оскільки, до цього на вибори усі кандидати шли з мішком за плечима. Люди мають знати команду майбутнього президента і не чекати несподіванок. Я не можу вимагати, але хотів би, аби це зробили й інші кандидати» – наголосив політик.

Виборці також цікавилися, як будуватиме стосунки майбутній президент Гриценко з олігархами. «Олігархату більше не буде. Я про це записав у своїй програмі. Ніхто з, так званих олігархів, не впливатиме на мене, чи мою команду. Працюй чесно, створюй робочі місця, живи за законом».

Під час виступу Гриценко зауважив, що йде лише на один президентський термін. Саме стільки треба, аби виконати всі пункти його програми.

«Я йду тільки на один президентський термін, команда має розчисти за п’ять років країну від фальші, обману, корупції та закласти правильні основи в освіті, медицині, соціальній сфері і відійти, давши шлях перспективній молоді. Я хочу, щоб працювала система, щоб у країни була перспектива» – наголосив на завершення зустрічі Анатолій Гриценко.

Петро Костюк.

Матеріал публікується на правах політичної реклами.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.