У січні на Донбасі загинув 20-річний содат з Хмельниччини

У січні внаслідок бойових дій на Донбасі троє бійців загинули, 28 отримали поранення, повідомляє “Главком”.

Серед загиблих 20-річний мешканець села Вочківці Волочиського району Хмельницької області Микола Голубєв.

У червні 2017 року він  підписав контракт із ЗСУ, не з’явившись навіть на вручення диплома, адже був доправлений до навчального полігону у Старичах. Після бойової підготовки, 07 вересня він був відряджений до зони АТО, до міста Попасна Луганської області.

Загинув 1 січня о 13.15 в районі селища Новотошківське Попаснянського району Луганської області від смертельних поранень, які дістав внаслідок обстрілу наших позицій з озброєння БМП-1.

Похований 4 січня на центральному кладовищі Волочиську. У нього залишилися батьки та брат.

В цілому, перший місяць 2019 року став «найтихішим» за весь час війни на Сході. 202 порушення «режиму тиші» за січень – в середньому 6,5 за добу. Унаслідок бойових дій троє бійців загинули, 28 отримали поранення.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Скільки можна. Хлопці гинуть один за одним, а магазини рошен ростуть як гриби. А казав же ж “АТО буде тривати декілька годин…. бійці будуть отримувати по 1000 грн. в день”… ну, ну.

  2. Потроху невыгодно заканчивать войну. Он на ней зарабатывает. А на людей ему насрать.

  3. Що саме «цікаве», то це те, що більшість з українців не знають і не усвідомлюють, що згідно, як з чинним законодавством України (конституцією, законодавством про збройні сили, ККУ тощо), так і з міжнародним військово-гуманітарним законодавством, т.з. «АТОшники», «кіборги» та т.п., як і ті, хто на территорії України стріляв в них з «іншої» сторони, є злочинцями. Адже в умовах, коли війна належним до чинного національного законодавства порядком не оголошена та / або військовий стан не введений, Збройні Сили України не мають права брати участь у збройних конфліктах, як в кордонах нашої країни, так і поза її межами. Тим більше не мають право це робити усілякі незаконні збройні формування: т.н. «добробати», «сепарські» формування тощо, не має різниці з якої сторони.
    Тако ж вони не усвідомлюють, що коли можновлацям (теперішнім чи …) це знадобиться, відповідні статті ККУ ще будуть до таких застосовані (таке вже було).

  4. І як можна не розуміти, що якраз в тому то і справа, що тих, хто у 2014-му році використовуючи «майдан» неконституційним (вважай – злочинним) шляхом прийшов до влади, насправді цілістність та суверенність України зовсім не цікавили? Їх цікавила і цікавить тільки влада, як механізм їхнього (місц.) збагачення (N.B.: І майже усіх з тих, хто зараз «рветься» до влади, теж цікавлять тільки особисті вигоди). А от у Криму та інших місцях, де були здійснені безпосередні напади на місця постійної дислокації частин (на охороняємі об’єкти) Збройних Сил України, військовослужбовці ЗСУ не очікуючи наказів «з верху» чинним законодавством України (зокрема – Статутами ЗСУ, які були затверджені відповідними постановами ВРУ) були зобов’язані (а не тільки мали право) застосувати зброю і силу для оборони та захисту цих об’єктів (що «чомусь» зроблено не було). То хто тоді зрадив – «нова влада» чи безпосередньо військові ЗСУ? Останнє ще до наших часів «чомусь» невідомо і навіть розслідування цього «чомусь» не здійснюється. А ви усе: «майдан», «небесна сотня», Янукович, мова, «автофекальна» церква, Томос, «гібрідна війна» тощо. А я впевнений, що усе наведене якраз і було проголошено в т.ч. для відволікання до наведених у данному тексті питаннь. А головне – для захоплення «теперішніми» влади та відволікання від справжніх проблем, зокрема тих, які якраз і виникли через захоплення «теперішніми» влади.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.