Голову Хмельницького апеляційного суду допитають у хабарній справі

Шаргородський районний суд Вінницької області допитає у якості свідків голову Хмельницького апеляційного суду Сергія Болотіна, суддю цього ж суду Миколу Матущака і екс-суддю Сергія Козачка у справі за обвинуваченням діючого судді Деражнянського районного суду Олега Дворніна (Дворніка) за ч.1, ч.2 ст.190,ч.1ст.364, ч.4 ст.27, ч.2 ст.15, ч.4 ст.369 КК України (“Шахрайство”, “Зловживання владою або службовим становищем”, “Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі”).

Суддя Сергій Болотін

Про це свідчить ухвала суду від 17 грудня.

Допит призначено у режимі відеоконференції між Шаргородським районним судом Вінницької області та Хмельницьким апеляційним судом на 21 січня 2019 року.

Судді апеляційного суду є свідками у резонансній справі, заявлені прокурором.

Як писав НГП, у серпні цього року Шаргородський районний суд взявся за повторний розгляд хабарної справи.

Нагадаємо, що, згідно з вироком Барського районного суду від 11 лютого 2016 року, суддя Дворнін на початку 2013 року одержав від сторонніх осіб 11 тис. дол. за сприяння у позитивному вирішенні судової справи за фактом придбання, зберігання з метою збуту особливо небезпечних наркотичних засобів в особливо великих розмірах. Цю справу спочатку, у 2012 році розглядав Деражнянський районний суд, а потім – колегія суддів Апеляційного суду Хмельницької області.

У березні 2017 року Апеляційний суд Вінницької області скасував вирок Барського районного суду від 11 лютого 2016 року, яким засуджено Дворніна до 6 років в’язниці. Причина – всі рішення Барського районного суду були винесені незаконно через процедурне порушення на початковому етапі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. По любому, ці шахраї були в темі, адже гроші для них брались. А одного просто «злили», щоб групи не було, і стали свідками….

    • А ти так все добре знаєш, ніби організатором цієї ОЗГ був і тобі нічого не вгоріло

  2. одні хабарники новий голова суду і стара шлюха Спірідонова як може таких земля носить.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.