Хмельничанам пропонують висловитися щодо кооперації у впровадженні електронного квитка

Хмельницька влада збирає зауваження та пропозиції від містян до проекту виконкому, пов’язаного з впровадженням автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті загального користування та здійснення справляння плати за транспортні послуги у Хмельницькому.

Про це інформує прес-служба міськради.

Зокрема, пропонується внести зміни до типової форми договору та передбачати участь та спільну діяльність інших суб’єктів господарювання у реалізації проекту електронного квитка.

Зауважується, що для виконання потенційним переможцем конкурсу з впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду будуть залучатися треті особи, кожна з яких буде спеціалізуватись на проведенні відповідних робіт.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань влада приймає в письмовому вигляді протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу за адресою: м. Хмельницький, вул. Сковороди, 12, тел. 79-55-25, 79-55-77.

Електронна адреса – ytiz-km@ukr.net.

Як писав НГП, виконавчий комітет Хмельницької міської ради 11 жовтня ввів у дію рішення конкурсного комітету з визначення єдиного оператора на впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті загального користування.

Переможцем конкурсу було визначено ТОВ «Фінансова компанія «Герц»(Одеса). Із ним підпишуть угоду терміном на 5 років.

Реалізація проекту відбуватиметься у чотири етапи. У конкурсній пропозиції одеська фірма вказала, що за власний кошт поставить апаратно-програмні комплекси та інше обладнання з розміром комісійної винагороди 6,75% терміном на 10 років.

На цю тему також читайте статтю “Електронний квиток: новий виклик для хмельницької влади“.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Что же это делается то, боженьки, люди одного цивилизационного уровня

  2. розмір комісійної винагороди 6,75% терміном на 10 років !!! така завуальованість абсолютно не дає відкритої інформації – а скількиж ці 6.75% матимуть еквівалент у гривневому вимірі!?

  3. А в Одесі цю фірму “Герц” хтось знає ? А в самій Одесі існує така система як електронний квиток ? Чому ніхто із можновладців не дає ніяких розяснень з цього приводу. НГП опублікуйте текст угоди з цим Герцом, тоді скажемо своє слово.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.