Хмельницький розраховує за рік запустити електронний квиток у комунальному транспорті

Виконавчий комітет Хмельницької міської ради 11 жовтня ввів у дію рішення конкурсного комітету з визначення єдиного оператора на впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті загального користування.

Про це НГП повідомив заступник міського голови Андрій Бондаренко.

Він зазначив, що ще у вересні переможцем конкурсу було визначено ТОВ «Фінансова компанія «Герц»(Одеса). Із ним підпишуть угоду терміном на 5 років.

“Нині займаємося впорядкуванням реєстру пільговиків, щоб оперативно запустити в роботу виготовлення електронних квитків для мешканців міста, які мають право пільгового проїзду. Також доопрацьовуються правила пасажирських перевезень. Орієнтовно на осінь 2019 року очікуємо запуск електронного квитка у комунальному транспорті”, – зауважив Бондаренко.

Посадовець наголосив, що реалізація проекту відбуватиметься у чотири етапи. У конкурсній пропозиції одеська фірма вказала, що за власний кошт поставить апаратно-програмні комплекси та інше обладнання з розміром комісійної винагороди 6,75% терміном на 10 років.

На цю тему також читайте статтю “Електронний квиток: новий виклик для хмельницької влади“.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Что-то долго кота за яйки тянут. А одесситы молодцы развели сволоту на 10 лет.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.