Поляків не допустили до аукціону з будівництва хмельницького Палацу спорту

Тендерний комітет управління капітального будівництва департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Хмельницької міської ради не допустив польську фірму MIRBUD S.A  до участі в аукціоні з будівництва хмельницького Палацу спорту очікуваною вартістю 277 млн грн.

Про це свідчить копія протоколу від 7 грудня, яка з’явилася у системі “Прозорро”.

Іноземному учаснику закинули не повноту подачу документів в частині локального кошторису на заміну грунту під спорудами. Замовник вимагав розписати роботи зі зняття родючого шару грунту, заміни непридатного шару грунту на гранітні висівки під майданчиками та приміщеннями Палацу спорту тощо.

Крім цього, тендерний комітет стверджує, що MIRBUD S.A надав електронну банківську гарантію на суму 200 тис. грн з порушенням законодавства.

Таким чином, до аукціону допущено дві хмельницькі фірми: ПП “Стандарт-Інвест” і ТОВ “Будівельний Альянс Груп”.

Аукціон запланований на 13 грудня.

Як писав НГП, раніше хмельницька влада скасовувала цей тендер, бо не вдалося результативно провести через відсів учасників, документи яких не відповідали умовам замовника. Тоді не допустили польську MIRBUD S.A і хмельницьке ПП “Стандарт-Інвест”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. чего салоеды забыли в этой Европе?

  2. таким чином бачимо неефективне управління комунальним майном. в тому числі і грошима, які кожен дурень старається використати на будь-що,оскільки немає концепсії розвитку міста Хмельницький…картаві дятли рулять тимчасово

  3. Відкати від будальянса на партію важливіші ніж чесність та порядність як в европі.Дурні та наївні поляки повірили в демократію по сволотівські.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.