Будівництво Палацу спорту за 277 млн грн: тендерний комітет не допустив до аукціону поляків і хмельничан зі статутним капіталом 0 грн

Тендер із будівництва Палацу спорту на вул. Прибузькій, 5/1а у Хмельницькому очікуваною вартістю 277 млн 31 тис. грн опинився під загрозою відміни.

24 жовтня тендерний комітет управління капітального будівництва департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Хмельницької міської ради прийняв рішення про відхилення пропозицій двох учасників MIRBUD S.A і ПП “Стандарт-Інвест”.

Претензії до польської MIRBUD S.A полягали у відсутності листа-згоди на обробку персональних даних; документів про договірну ціну, зведений кошторисний рахунок вартості об’єкта будівництва, локальні кошториси, підсумкову відомість ресурсів; не повну копію документа, що посвідчує уповноважену особу на підписання договору.

Інший учасник – хмельницьке ПП “Стандарт-Інвест” не надало електронної гарантії на суму 200 тис. грн та довідку про відкриття банківського рахунку та інформації про відсутність або наявність заборгованості за кредитами.

За даними аналітичної системи YouControl, на 25 жовтня розмір статутного капіталу ПП “Стандарт-Інвест” становить 0 гривень.

Єдиним учасником, якого допущено до аукціону, стало ТОВ “Будівельний Альянс Груп” (Хмельницький).

Наразі замовник чекає можливих оскаржень від усіх трьох учасників. Якщо до дня аукціону (30 жовтня) не буде задоволених скарг, система ProZorro відмінить торги через відсутність конкуренції (тобто, крім допущеного до аукіону ТОВ “Будівельний Альянс Груп”, має бути, щонайменше, ще один учасник – НГП).

Як відомо, Кабмін затвердив розподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у розмірі 150 млн грн на будівництво/реконструкцію палаців спорту у 2018 році. Хмельницькому дісталося 27 млн. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Не надо хороший спортзал называть дворцом спорта. Сгоняйте в Киев и посмотрите, что дворец спорта, а что спортзал.

  2. Не исключаю что польский подрядчик это наши проворные местные застройщики. Так нам и надо!!! Пока не научимся воровать 5% а не 25% толку не будет.

  3. Вот душит меня жаба: ну что за магическая цифра 277 млн.? Вот только за такие бабки и не меньше построим, и ищем только такого исполнителя. А если немного меньше?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.