Хмельницький оголосив тендер на будівництво Палацу спорту за 277 млн грн

Управління капітального будівництва департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів виконавчого комітету Хмельницької міської ради 21 вересня оголосило тендер на будівництво Палацу спорту на вул. Прибузькій, 5/1а у Хмельницькому.

Очікувана вартість становить 277 млн 31 тис. грн, повідомляється у системі “Прозорро”.

Палац спорту матиме 4 поверхи: на першому – розташується спортивна арена на 2500 глядачів, яка буде призначена для проведення змагань з волейболу, баскетболу, гандболу та міні-футболу. Тут же облаштують роздягальні для команд з душовими та санітарними вузлами; тренерські кімнати та технічні приміщення.

Другий поверх включатиме два тренажерних зали, роздягальні, медичний кабінет, тренерські кімнати, кабінети директора та його заступника, холи і коридори.

На третьому поверсі будуть зали для ритмічної оздоровчої гімнастики і хореографії; роздягальні, медичний кабінет, тренерські кімнати, холи і коридори.

Четвертий поверх виконуватиме технічну функцію – там розмістять вентиляційні камери для забезпечення комфортного мікроклімату в приміщеннях Палацу спорту.

Згідно з тендерною документацією, будівництво об’єкту триватиме до 31 грудня 2020 року.

Початок аукціону запланований на 27 листопада цього року.

Нагадаємо, що 4 липня Кабмін затвердив розподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у розмірі 150 млн грн на будівництво/реконструкцію палаців спорту у 2018 році. Хмельницькому дісталося 27 млн. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. Зараз приповзе підкацапник Путенко і почне бубоніти про розпил грошей, кляту “Свободу” і “зубожіле” населення)))))

    • Підкацапник не якийсь жалюгідний Путенко, а свободівці з Симчишином і вище. Замість того, щоб забезпечувати першочергові потреби людей на іжу, житло і роботу з достойною зарплатнею викидають гроші на імітацію Європи – фонтани, плитку повсюду, велодоріжки, косіння трави через день, вазони на стовпах і т.д. І якби спорт потрібне діло, але в такій ситуації і при такій сумі це елементарне шкідництво. Свобода веде знов до влади регіоналів і їм подібним в Україні. І люди проголосують, бо життя важчає. А Симчишин і К чи тупі, чи роблять це навмисне.

  2. На мій погляд надто замаленький обєкт для обласного центру.

  3. Більше схоже на спортзал, а не палац спорту

  4. ТАКА ДЕБІЛЬСЬКА ЗАТІЯ КЕРОВНИКІВ МІСЬКВЛАДИ ПРИ СУЧАСНОМУ ЗУБОЖІННІ ЛЮДЕЙ – НЕПЕРЕВЕРШЕНЕ ЗЛОЧИНСТВО З РОЗРАХУНКОМ НА ВЛАСНУ ВИГОДУ, АБО ПОВНА ВІДСУТНІСТЬ РОЗУМУ.

  5. Дорогой спортзал выдают за дворец спорта.

  6. Не треба нам вашого палацу спорту. Заберіть його з міста. Ганьба

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.