Скільки насправді коштує святкування Дня міста Хмельницького? Скільки насправді коштує святкування Дня міста Хмельницького?

Останніх два роки у Хмельницькому міська влада активно святкує: фестивалі, івенти та концерти. Їх кількість з року в рік помітно… Далі »

Депутати проігнорували застереження юриста і зробили “Почесним громадянином Хмельницького” екс-нардепа Бірюка Депутати проігнорували застереження юриста і зробили “Почесним громадянином Хмельницького” екс-нардепа Бірюка

Депутати Хмельницької міської ради присвоєїли звання “Почесний громадянин Хмельницького” шістьом особам, з них чотирьом посмертно. Сьогодні таке рішення було ухвалено на… Далі »

Апеляція скасувала рішення виконкому, яке ставило під сумнів будівництво 25-поверхівки у центрі Хмельницького Апеляція скасувала рішення виконкому, яке ставило під сумнів будівництво 25-поверхівки у центрі Хмельницького

Вінницький апеляційний адміністративний суд визнав протиправним та скасував рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 28.04.2017 року №274 , яким позбавлено місцеве… Далі »

На Хмельниччині полковник Генштабу обіцяв контрактнику за 5 тис. дол оформити відрядження до миротворчої місії ООН На Хмельниччині полковник Генштабу обіцяв контрактнику за 5 тис. дол оформити відрядження до миротворчої місії ООН

На Хмельниччині правоохоронці задокументували факт вимагання 5 тисяч доларів неправомірної вигоди полковником Генерального штабу Збройних сил України. Про це повідомляє департамент… Далі »

У Хмельницькому встановили перші дві «розумні» зупинки громадського транспорту У Хмельницькому встановили перші дві «розумні» зупинки громадського транспорту

На вулиці Подільській у Хмельницькому на зупинках «Міська поліклініка №1», в напрямку до центру міста, та на протилежній стороні, поблизу… Далі »