Депутати проігнорували застереження юриста і зробили “Почесним громадянином Хмельницького” екс-нардепа Бірюка

Депутати Хмельницької міської ради присвоєїли звання “Почесний громадянин Хмельницького” шістьом особам, з них чотирьом посмертно.

Сьогодні таке рішення було ухвалено на позачерговому засіданні сесії.

На розгляд обранців виносилися кандидатури чемпіона XII, XIII та XV літніх Паралімпійських ігор з футболу Володимира Антонюка і голови обласної організації Всеукраїнського товариства політичних в’язнів та репресованих Зіновія Комарницького (посмертно), які раніше затвердила комісія з визначення претендентів на присвоєння почесного звання, а також троє загиблих учасників АТО Іван Мельник, Сергій Остапчук та Андрій Рибцов.

Разом з тим, відповідно до Положення про звання “Почесний громадянин міста Хмельницького”, протягом року допускається присвоєння не більше двох звань. За словами міського голови Олександра Симчишина, рада має розглянути рішення конкурсної комісії на Антонюка і Комарницького. Що стосуються загиблих військовослужбоців, то їх автоматично включають до списків на відповідне представлення.

Однак у процесі розгляду керівник фракції ВО “Батьківщина” Станіслав Мельник попросив доповнити підготовлений проект рішення. Зокрема, він запропонував збільшити кількість претендетів на “почесного”, додавши туди прізвище депутата Хмельницької міськради від ВО “Батьківщина” Лева Бірюка.

Лев Бірюк. Фото “Є”

Мер Симчишин підтвердив, що Бірюка висували на “почесного” 26 депутатів і окремі громадські організації. Але конкурсна комісія підтримала його лише одним голосом. Далі очільник міста поцікавився у керівниці юридичного відділу міськради Лілії Демчук, чи мають право обранці з цього питання вносити подібні пропозиції. На що вона заявила: таке право має конкурсна комісія, виконавчий комітет і міський голова. Симчишин додав, що він може вносити загиблих або поранених учасників АТО та осіб, котрі є Героями України.

У підтримку Бірюка висловилося кілька обранців. Так, депутат від “За конкретних справ” Руслан Афійчук заявив, що Лев Васильович ще у 80-х роках минулого століття першим підіймав у місті прапор України, був народним депутатом і депутатом Хмельницької міської ради кількох скликань.

Представник фракції “Поруч” Олександр Сидорчук запропонував внести зміни до Положення під Бірюка і згадав приклад призначення Юрія Луценка Генпрокурором України. Його підтримав “батьківщинівець” Ігор Мельничук, запропонувавши внести зміни до Положення про звання “Почесний громадянин міста Хмельницького” і відтепер щорічно обирати не двох, а трьох заслужених.

Проти виступила голова фракції ВО “Свобода” Тетяна Калюжна і спонукала колег дотримуватися положення про почесне звання.

У кінці дискусії пристуні депутати дійшли згоди керуватися регламентом міської ради (бо він вищий над якимось Положенням) і мер поставив на голосування питання по Бірюку. У підсумку кандидатура “батьківщинівця” набрала 25 із 28 голосів, а весь проект рішення по “почесних” – 24 “за”.

Як відомо, Почесний громадянин міста Хмельницького (за його бажанням) користується правами:

безкоштовного проїзду в міському пасажирському транспорті всіх типів (крім таксі);

першочергового прийому керівниками органу місцевого самоврядування та виконавчими органами міської ради;

позачергового прийому і безкоштовного обстеження та лікування, протезування в лікувальних установах міста, забезпечення ліками (за рецептами лікарів);

безкоштовного користування комунальними послугами на території міста (квартирна плата, тепло-, водопостачання, водовідведення), які надаються комунальними підприємствами міста;

оплата однієї путівки в рік (з оплатою проїзду в санаторій, будинок відпочинку чи інший лікувально-профілактичний заклад України).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 32

 1. СЛАВА УКРАЇНІ !!!

  • В чому твоя слава, уп… ирь без роду і племені?! В тому, що ордена, медалі , грамоти та почесне громадянство отримують в більшості кровосісі, непотріб з масивним інтеллектом та політичні хамеліони?! Може ти МАЗО ..?!))) Любьш, батенька, САДО-МАЗО ?)))
   Краще люби Україну ! Будь Громадянином , а не стрибуном без роду і племені !

 2. НАЙПЕРШЕ – ДЕПУТА – ТА ТА – ТА -ТАМ ВІЧНА СЛАВА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 3. Який сором, мають більшість в раді і творять що хочуть. Ні совісті ні честі. Аби лаври присвоїти собі.

 4. Бірюк плакав плакав і виплакав собі звання Почесного. соромно було дивитися на цей гнилий спіч

 5. Полностью поддерживаю Бирюка Льва! Когда все сидели по домам и со страхом смотрели на улицу, не зная какую шапку надевать,- голос Бирюка звучал на всех площадях!И у него не было депутатского значка. Но свой камень в независимость Украины он вложил весомый.Поздравляю, Лев Васильевич! Телега А.

  • Так в наметі на Майдані сидів і від людей приймав пожертви на майдан! А натомість виписував нікому не потрібні папірці! Херой! Що конкретно цей херой, для благополуччя містян Хмельницького зробив цей фізкультурник?! Крім чергових бла, бла, бла….

  • Вітаю, Лев Васильович! Ви це заслужили.
   СЛАВА УКРАЇНІ!

  • Так , Л. Бірюк це наш Хмельницький козак Гаврилюк! В сьогоденні ми уже процвітємо та пишаємося його настановами та карколомними здобутками у всіх сферах нашого життя, адже біля 30 років він депутатствує та наставляє нас на шлях перемог. Впевнений, що кагорта глобальних інтелектуалів, часткою якої він є, приведе нас до світлого майбуття, да так , що будемо усі кататися як кіт в сметані , Маємо те, що заслуговуємо ! Бо ми того вартуємо ! Слава нашому поводирю, нашому герою ! Стрибаймо, стрибаймо, стрибаймо!

 6. У Бірюка ні совісті ні честі, лише надзвичайна “скромність!!”І що наші обранці?У майбутньому таким чином будуть голусувати за себе по черзі по 2 шт.Почесних на рік?Ганьба, згвалтували правила пристойності та свої ж рішення, як хотіли.Ще бідний Бірюк отримує 20 мінімальних зарплат, а це більше 70 тис. гривень наших з вами, люди, коштів.

 7. А, я зрозумів, це для таких добрих справ наші депутати з Гречан перейшли в Батьківщину? Далеко підуть…

 8. Поздравляю Льва Васильовича! Человек действительно заслуживает такого звания .
  Я бы и Смалю в ближайшее будущее тоже дал звание почётного гражданина города

 9. Замітка про те, як нечисть нечистого шанувала

 10. Цікаво, як ви відноситись до публічної особи, котра першою у місті є “політичною тітушкою”? – і він є одним з цих почесних…

  • Стовідсотковий природно-кровний пожиттєвий тітушка з орденом від батька Яануковича, котрого будемо утримувати матеріально: сплачувати його комунальні послуги, лікувати,, на курорти возити… І все за наші гроші – платників податків, пенсіонерів, дітей інвалідів, фронтовиків… Мрак ! Мрак ! Мрак !

   • Потрібно ініціювати скасування звання “Почесного громадянина ” для Бірюка і негайно -ся істота пожиттєва тітушка, орденоносець Януковича, фантазер видающий себе за ветерана боротьби за незалежність, за героя!
    Херой липовий, пристосуванець, котрий при всіх владах в хероях !!! Бірюка це місцевийй козак Гаврилюк! Ганьба!!!

 11. “Шановні”депутати партії “Батьківщина”! Який героїзм! Ви ще бажаєте очолити нашу рідну неньку? На що дивиться ваш лідер? Який сором. Хмельничани невинні загинули під Сбу. Гинуть і на війні патріоти. Ось кому потрібно дати таке почесне звання. “Шановний Бірюк Л.В” будьте мужиком відмовтесь від цього звання ( це народні кошти з бюджету,а не Ваші)

  • БІРЮК не відмовиться від звання почесного так само, як не відмовляється від депутатского корита до якого присосався вже 28 років! Мабуть знову в Верховну Раду лижі нагострив!
   Бірюче, іди геть на пенсію ! Досить кровосисити !!! Звільни місце для молоді !!!

 12. Наступні почесні Мельник і Мельничук!

 13. Господи, спаси і збережи Україну від таких почесних громадян як Бірюк і Матвіюк !
  Чому не вписали в компанію почесних громадян, їх соратників, кіз…. яка Гаврилюка та травесті секс-дєву Монро? )))))) Зароз це модно адже вони теж герої свого роману, героєносного сьогодення!)) Адже під гетьманатом таких почесних як Бірюки та Гаврилюки… ми уже 28 років жевемо як при комунізьмі…)))))

 14. Наступного року треба почесною зробити проститутуку масажистку
  Прядун – Калюжну – Чорнієвіч !

 15. Да, і ще парочку розумово відсталих з депутатів, на зразок Бурлика. А взагалі то жах, людина яка нічогісінько для міста і держави не зробила, а тільки шкодила, сьогодні «почесний». Да, куди ми котимось….?

  • Присмоктався пенсіонер котрий нічого із себе не вартує !
   НУЛЬ !!!(вчитиель фізкультури) до корита депутатського для власного збагачення, та за кошти налогоплатильщиків, простого люду буде продовжувати гарцувати, кровосисити ! Ганьба таким почесним !

 16. Забули , мабуть , внести в списки пачесних барця за незалежну,депутата Олега Певня !
  В імншому разі потрібно оголосити усіх депутатів та їх сімї пачесними громадянами з огляду на те, що вани васокоблагородія та барци за матеньку незалежну! Вани наші богі, каралі та караліхи! Гароям та геройшам слава !

 17. Нашим татам – провідникам до світлого майбутнього, козаку Гаврилюку та Л. Бірюку на віки слава ! АМІНЬ !!!

 18. вся заслуга местечкового прохиндея Левы заключается в умение ехать на “гнилой козе”, подавая пример молодым. всю жизнь пробалаболил… тряс губой на майданах, собирал деньги под разные акции. 99% тех, кто слушали его демагогию с начала 90–Х и по сей день на митингах и майданах, уже пожрать толком не могут купить.

 19. …”У підтримку Бірюка висловилося кілька обранців. Так, депутат від “За конкретних справ” Руслан Афійчук заявив, що Лев Васильович ще у 80-х роках минулого століття першим підіймав у місті прапор України”
  Ніякого відношення до підняття першого національного прапора Ураїни у 80-х роках минулого століття товарищ Лев Бірюк не мав !!! Досить шахраювати та маніпулювати, мастурбувати свідомістю громадян та приписувати цій особі чужі заслуги ! Досить смердоносити ! Підлості немає меж !
  Перший та другий прапори були підняті колишніми політв язнями (1982 – 1988 р) радянських тюрем , активістами УГС (1988-1990р.) Василем Рибаком та Володимиром Рибаком напочатку травня та 23 серпня 1989р. в центрі міста Хмельнтцького, ( перші на Хмельничинні)котрі, піднімаючи прапор, ризикували власним життям (адже спецпідрозділом КГБ був вчинений замах на їх вбивство … під час підняття прапора )
  Досить смердоносити,, Х… ЕРОЇ, майте совість !!! Свого часу С. Петлюра сказав:”Не так страшні московскі воші, як українські гниди ” …. О тож не будьте….!!!

  • афийчуку пох..й на флаги, на лев, на все, кроме денег. пустить пыль в глаза ура патриотическими высказываниями с неимоверным выпучиванием глаз, историями-приколами, для афийчука нечего не стоят, поэтому он двигает иногда их.

 20. Яким місцем заслужив ?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.