Президент відправив у відставку голову Віньковецької РДА Президент відправив у відставку голову Віньковецької РДА

Президент Петро Порошенко звільнив Віталія Лелюка з посади голови Віньковецької районної державної адміністрації. Про це сказано у розпорядженні глави держави від… Далі »

Офіційно: центр Хмельницького перекриють на час святкування Дня міста Офіційно: центр Хмельницького перекриють на час святкування Дня міста

Центр Хмельницького перекриють на час святкування Дня міста, 29 і 30 вересня. За повідомленням прес-служби міськради, в усіх мікрорайонах відбуватимуться… Далі »

На Хмельниччині повідомлено про підозру 8 членам ОЗГ, які займались вимаганням грошей На Хмельниччині повідомлено про підозру 8 членам ОЗГ, які займались вимаганням грошей

Прокуратура погодила повідомлення про підозру восьми членам організованої злочинної групи, які займались вимаганням майна та грошових коштів у мешканців обласного… Далі »

ТОП-5 моделей нових авто, які купують в Хмельницькому ТОП-5 моделей нових авто, які купують в Хмельницькому

У серпні в Хмельницькому та області зареєстрували майже 150 нових автомобілів. На кожен з них в середньому витрачали 31 тисячу… Далі »

Хмельницькі судді поскаржилася в ГПУ і ВРП на адвоката-“майданівця”, який обіцяв посадити їх за ґрати Хмельницькі судді поскаржилася в ГПУ і ВРП на адвоката-“майданівця”, який обіцяв посадити їх за ґрати

Судді Апеляційного суду Хмельницької області Володимир Барчук, Інна Вітюк і Сергій Болотін просять Вищу раду правосуддя і Генерального прокурора розглянути… Далі »

Бруд за дорученням Кремля Бруд за дорученням Кремля

Останнім часом інформаційне поле сповнено бруду проти Юлії Тимошенко. Спробу дискредитації Юлії Володимирівни вже здійснювала команда Януковича, сьогодні цю діяльність… Далі »