Хмельницькі судді поскаржилася в ГПУ і ВРП на адвоката-“майданівця”, який обіцяв посадити їх за ґрати

Судді Апеляційного суду Хмельницької області Володимир Барчук, Інна Вітюк і Сергій Болотін просять Вищу раду правосуддя і Генерального прокурора розглянути факт втручання голови громадської організації “Майдан – громадський контроль” та адвоката Віктора Колбанцева в діяльність суддів.

Фото НГП

Відповідне повідомлення датується 14 вересням.

Служителі Феміди стверджують, що Колбанцев тисне на суд шляхом поширення в Інтернеті інформації маніпулятивного характеру та відкритих звинувачень суддів у їх недоброчесності і корупційності під час засідань. Зокрема, 28 лютого Колбанцев разом із активістами ГО “Майдан – громадський контроль” провів конференцію, де розповів про хід кримінального провадження, в якому він представляє інтереси обвинуваченого за ч.3 ст. 286 ККУ (“Порушення правил безпеки дорожнього руху”).

“…впевнений, що ми суд виграємо в апеляції, бо в іншому випадку судді (Апеляційного суду Хмельницької області Барчук, Вітюк та Болотін – НГП) сядуть за ґрати… в нас відпрацьована схема, як ми маємо заставити суд виконувати вимоги КПК”, – сказав  Колбанцев.

Крім цього, 29 травня відбулося пікетування Вищої ради правосуддя, де порушувалося питання звільнення трьох хмельницьких суддів.

А під час особистого прийому у Вищій раді правосуддя 7 вересня Колбанцев заявив, що “апеляційного суду не існує, він є підрозділом прокуратури і виконує доручення прокуратури… в комітеті Верховної Ради є заява з проханням розпустити Апеляційний суд Хмельницької області”.

Такі дії адвоката, на думку, суддів Апеляційного суду Хмельницької області порушують гарантії незалежності суддів та підривають авторитет правосуддя.

Також, як вдалося з’ясувати, людина з прізвищем Колбанцев Віктор Володимирович є помічником-консультантом на громадських засадах народного депутата Віктора Чумака.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

 1. Судді опустились до його рівня цього адвоката. Та нехай собі базікає, зараз багато таких представників громадських організацій, які в інтернеті несуть казна що. Це ж дали йому можливість знову якусь гидоту нести і піаритись.

 2. А я вірю цьому адвокату, тому що взагалі ні вірю ні одному судді.

  • Ви з ним спілкувались? Ви його знаєте особисто? Поспілкуєтесь, тоді визначитесь кого поважати а кого ні….

 3. Яка країна, такі і судді: звикли прогинатися під владу, суспільну ситуацію, громадську думку, тощо… Кріреєв накивав п’ятатами в Рашку, а ці куди тікатимуть?
  ( для того щоб не втікати необхідно просто бути об’єктивними!)

 4. Самі «чесні судді» поскаржились! Якщо вам не має чого боятись, навіщо підіймати зайвий галас? А суддя Болотін взагалі на якогось дрібного ворішку схожий, а не на суддю.

 5. Хочу вказати, що суддів аких давно треба садити, чи просто вигнати на вулицю.. гамлять… багами себе вважають… геть від корита….

 6. Сергій Скоробогатий.
  Цікаво, а чого-це судді так переполошились ?
  Думаю у них явно “рильце в пушку”, як що мені немає чого боятись то я і не смикаюсь, є досить гане україньке прислівя “На злодієві , шапка горить !”.

 7. Мав “задоволення” спілкуватись з цим “аблокатом”. Неадекват повний. Абсолютна зневага до оточуючих. Не поважає геть нікого і нічого. Грубить, погрожує. Який там громадський контроль!? За ним дурка плаче!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.