ТОП-5 моделей нових авто, які купують в Хмельницькому

У серпні в Хмельницькому та області зареєстрували майже 150 нових автомобілів. На кожен з них в середньому витрачали 31 тисячу доларів, повідомляє сайт з продажу автомобілів RST.ua.

У регіоні сума витрат на покупку нових автомобілів у серпні становила 5 мільйонів доларів без врахування вартості додаткового обладнання. Майже 50% автомобілів, які купували подоляни, мали ціну від 17 до 35 тисяч доларів. Середня вартість нової машини минулого місяця склала 31 тисячу доларів.

Найпопулярнішими авто в регіоні були машини Toyota – 24 зареєстрованих автомобілі на суму 1 мільйон доларів. Також популярними були Renault і Nissan. Серед моделей бестселером у серпні була Toyota RAV4. У Хмельницькому за місяць зареєстрували 8 таких кросоверів.

Загалом, у серпні в Україні продали понад 7 тисяч нових автомобілів на суму 210 мільйонів доларів США. Це на 10% більше ніж у серпні минулого року. Найбільшу кількість нових автомобілів зареєстрували у столиці. У серпні кияни придбали майже 3 тисячі авто на 90 мільйонів доларів.

Нагадаємо, що впродовж першого півріччя у Хмельницькому та області зареєстрували 804 нових авто, а середня вартість кожної машини становила 29 тисяч доларів. Тоді найпопулярнішою маркою також була Toyota, яких зареєстрували майже 130 авто на суму 5 мільйонів доларів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Сироткам на хлебушек не хватает.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.