На Хмельниччині повідомлено про підозру 8 членам ОЗГ, які займались вимаганням грошей

Прокуратура погодила повідомлення про підозру восьми членам організованої злочинної групи, які займались вимаганням майна та грошових коштів у мешканців обласного центру та Хмельницької області.

Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

З’ясовано, що раніше судимий за майнові злочини 37-річний хмельничанин, маючи досвід вчинення злочинів проти власності, з метою швидкого збагачення вирішив продовжити свою злочинну діяльність та утворити злочинну групу. До складу злочинного об’єднання організатор залучив ще семеро осіб, більшість з яких має кримінальне минуле, з якими підтримував міцні дружні стосунки, високий рівень узгодженості дій, дисципліни та фізичної підготовки.

Наділений лідерськими якостями, керівник групи планував вчинення злочинів, розділяв злочинні ролі, узгоджував спеціальні правила поведінки  та план незаконного заволодіння майном громадян.

Правоохоронцям вдалось задокументувати вісім епізодів злочинної дільності у складі організованої групи.

Так, в ході досудового розслідування, проведеного за процесуального керівництва галузевого відділу прокуратури області слідчим управлінням Головного управління Національної поліції в області, встановлено факт вимагання у хмельничанки передачі належної їй частки у статутному капіталі товариства. Свої «вимоги» до жінки зловмисники поєднували із застосування насильства.

Іншого місцевого мешканця, також шляхом застосування погроз та насильства, спільники змусили передати їм автотранспорт вартістю понад 350 тис. грн., що використовувався ним у підприємницькій діяльності.

Також, правоохоронцями зібрано достатню кількість доказів, які підтверджують факт вчинення крадіжок майна та викрадення людини.

Окрім цього, шляхом залякування, застосування погроз та пошкодження майна, члени групи вимагали у жителів обласного центру передати їм майнові права на квартири у Хмельницькому.

Наразі організатору злочинного угрупування та його членам повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 146 (незаконне викрадення людини), ч.ч. 2, 4 ст. 189 (вимагання, вчинене повторно, з погрозою та застосуванням насильства у складі організованої групи), ч.ч. 3,5 ст. 185 (крадіжки, вчинені у складі організованої групи), ч. 4 ст. 190 (шахрайство, вчинене у складі організованої групи) Кримінального кодексу України.

Стороною обвинувачення вживається комплекс заходів, спрямованих на завершення досудового розслідування.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Усе закономірно (хоча і протизаконно):
    Завдяки “майдану” та злочинним протинародним діям теперішньої влади повернулося зубожіння основних мас народонаснлення, повернувся і рекет.

  2. Обо всем написали кроме одного – они арестованы или как обычно на подписке

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.