У партії Гереги заперечили, що зливатимуться з президентською БПП

Голова фракції партії “За конкретні справи” у Хмельницькій обласнійй раді Уляна Ткаченко відкидає можливість зливатися з президентською БПП, не зважаючи на присутність на керівному посту останньої одного з близьких соратників Гереги.

Про це вона сказала в інтерв’ю “Незалежному громадському порталу”.

За її словами, «За конкретні справи» є регіональною партією.

“Це не має нічого спільного з загальнонаціональною політикою. Якщо ми визначаємся з підтримкою якогось кандидата, то це не означає, що ми маємо з кимось злитися, чи розпуститися. У нашій партії є чудовий актив, є немалий перелік зроблених справ, виборчих успіхів. Тому у планах лише якісне зміцнення та розширення”, – пояснила Ткаченко.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, політичну партію “За конкретні справи” створили у серпні 2015 року подружжя Олександра і Галини Герег, а також мажоритарник Андрій Шинькович. До 24 квітня 2018 року керівником політсили залишався Шинькович, який у березні очолив осередок президентського БПП на Хмельниччині.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Одного поля ягідки

  2. Коментар продавця непродовольчих товарів Уляночки підс…чки)))) Земля і вонючі бабки потріббні тільки цьому пельменю. А дурні українці і далі купуються на перекриту кришу в будинку, в той час коли баблогерегівець головний миє чергові грошенята в ВР. А закони, що покращать життя українських сілюків його не цікавить, бо сілюків треба тримати в бідності, щоб низько вклонялись пану.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.