“Герегівець” Шинькович очолив осередок БПП на Хмельниччині (Додано коментар)

Народного депутата від пропрезидентської фракції у ВР (189 округ) Андрія Шиньковича призначено виконувачем обов’язків голови Хмельницької територіальної організації партії “Солідарність – Блок Петра Порошенка”.

KOS3326-e1481286967949-1068x350

Як стало відомо з власних джерел “Незалежного громадського порталу”, це сталося 16 березня під час з’їзду партії.

У коментарі НГП новий голова запевнив, що свідомо прийняв цю пропозицію від пропрезидентської команди.

“У скрутний час для України час потрібна консолідація усіх прогресивних сил. Ті руйнівні ініціативи, які є спробами підірвати поступальне виведення України з кризи ні що інше, як робота на користь агресору. А я завжди належав і зараз належу до політиків-державників, які підтримують курс країни на мир, стабільність, розвиток і високі стандарти життя усіх громадян. Для цього я прийшов і працюю у Верховній Раді України”, – сказав Шинькович.

Нагадаємо, що діючий голова обласного БПП Костянтин Чернилевський очолював організацію з березня 2017 року.

Довідка НГП. Восени 2014 року самовисуванець Андрій Шинькович виграв позачергові парламентські вибори у 189 виборчому окрузі на Хмельниччині. Пізніше вступив до фракції БПП.

До обрання парламентарем Шинькович працював заступником голови ТОВ “Епіцентр К”, яке належить бізнес-сім’ї Олександру та Галині Герегам. Олександр Герега є також діючим народним обранцем у 192 виборчому окрузі.

У серпні 2015 року Гереги разом із Шиньковичем створили політичну партію “За конкретні справи”. Ця політична сила орієнтується на Хмельницьку області, де на місцевих виборах-2015 одержала найбільше мандатів в обласній раді.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 50

 1. Чернилевський за сперфіцієм виділив комунальникам земділянки під будівництво квартир. Недавно ці квартири вручили працівникам комунальних підприємств. То хіба це погано? Нехай чорна ненависть не робить сліпими. Чи це просто тупий захист місця біля корита?

 2. До чого тут здача будинку, на момент виділення землі беруться відкати.

  • Сейчас это державно-приватне партнерство, с теми же строителями, только откаты новой власти идут

 3. До середи буде вирiшино долю губернатора.

 4. Щось не те. Корнійчук сам зробив свій бізнес, дав людям робочі місця, був на майдані в Києві з перших днів, ніколи не загравав з ригами, ніколи їм не служив, в області людина незалежна, не є маріонеткою в чиїхось руках, в області спокійно.

  • ніколи не загравав з ригами, це дуже смішно звучить, хоча б через те, що його зам Гуменний – член партії регіонів і начальник управління транспорту в команді Ядухи.

 5. Нічого не міняється. Хто має більше горошей, той командує парадом.

 6. Голова Хмельницької облдержадмінвстраціі стояв і стояти буде!!!

 7. Напевне чим більше людина робить тим більше знаходиться критиканів… Люди схаменіться! Андрій Васильович уже проробив величезну роботу на благо свого округу, той хто цього не бачить – осліп! А він ще навіть не повний термін в раді і попереду ще чимало хороших справ які будуть виконані, за обіцянки він відповідає і доказав це ділом а не словом!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.