У фракції “За конкретні справи” відсутня диктатура з боку Гереги – депутат облради

Новообраний голова фракції партії “За конкретні справи” у Хмельницькій облраді і помічник нардепа Гереги Уляна Ткаченко вважає, що у фракції відсутня диктатура з боку обранця Олександра Гереги.

Про це вона сказала в інтерв’ю “Незалежному громадському порталу”.

“Олександр Герега – відкрита людина і звернутись до нього особисто може кожен депутат фракції. Звичайно, що я, як помічник, систематизую певні звернення тощо. Але хочу відзначити, що диктатури у нас не має. Ми спільно обговорюємо рішення, якісь позиції, кожен наводить власні аргументи. Тому такого, що нам хтось наказує щось робити просто не може бути. У процесі дискусії чи обговорення ми можемо звернутись за порадою. Таке буває”, – наголосила Ткаченко.

Вона додала, що, як голова фракції,не виключає перегляду роботи депутатських груп, аби зробити їх більш дієвими. Крім цього, планує переглянути склад депутатських комісій і, якщо дозволяє квота, туди зайдуть обранці з партії Гереги.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, політичну партію “За конкретні справи” створили у серпні 2015 року подружжя Олександра і Галини Герег, а також мажоритарник Андрій Шинькович. До 24 квітня 2018 року керівником політсили залишався Шинькович, який у березні очолив осередок президентського БПП на Хмельниччині.

На сьогодні посаду керівника “За конкретних справ” обіймає депутат облради Володимир Поворозник.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Пути Господни неисповедимы

  2. По Фройду. На злодієві шапка палає.

  3. Вона взагалі хто така звітки взялась на наших теренах що вона тут керувати буде на майдані не була що вона сама зробила особисто ні чого сміх і гріх

  4. Якщо ти був на майдані і підписуєшся тут словом “Патріот” це не означає, що ти повинен кимось, чи чимось керувати. До чого твій майдан довів простих людей?Що краще стало жити, чи гірше?Майдан проплатили для того, щоб зняти одних і поставити нічим не кращих інших.Шкода тільки тих людей, які загинули, а так нічого і не мало змінитись.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.