У Хмельницькому фірма бізнес-партнера депутата за 170 мільйонів збудує корпус обласної дитячої лікарні

Комунальне підприємство архітектурно-будівельного проектування Хмельницької обласної ради за результатами тендера 17 липня повідомило про намір укласти угоду з ТОВ «Будівельний Альянс Груп» на будівництво лікувально-діагностичного корпусу Хмельницької обласної дитячої лікарні на вул. Кам`янецька, 94 у Хмельницькому.

Загальна вартість робіт становить 170,6 млн грн, повідомляєтсья у системі “Прозорро”.

У тендерній документації зазначено, що медичний заклад матиме 8 поверхів: на першому розміститься приймальне відділення, травпункт, відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених; 2-й займе відділення виходжування дітей і патології новонароджених; з третьго до п’ятого запроектновані невргологічне відділення відновленого лікування, відділення дитячої травматології і ортопедії, відділення дитячої гематології і онкології, хірургічне дитяче відділеня; 6-й поверх відведено під операційне відділення з шести операційних столів, а також відділення анестезіології та інтенсивної терапії хірургічного профілю; 7-й – відділення функційональної діагностики, ендоскопічний кабінет, кабінет телемедицини і адміністративно-господарські приміщення; 8-й – займе сучасна клініко-діагностична лабораторія.

У цокольну приміщенні знаходитиметься центральне стерилізаційне відділення, дизенфекційне відділення, навчальні приміщення кафедри патології.

У прибудинкових до корпусу приміщеннях розмістять процедурну і технічне приміщення МРТ.

Поверхи медзакладу з’єднають двома лікувальними ліфтами і двома вантажнопасажирськими ліфтами.

Зведення об’єкту планується завершити до кінця 2021 року.

Єдиним конкурентом виступило хмельницьке ПМП “Лідер”, пропозиція якого була вищою на 0,67%.

Крім цього, під час проведення тендера чеська компанія BAK stavební společnost, a.s. в особі представництва в Україні направила скаргу до Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України щодо можливих порушень добросовісної конкуренції та дискримінаційні умови. Однак перед самим розглядом АМКУ чехи відмовилися від виставлених претензій.

Загалом, на цьому тендері замовнику вдалося зекономити 1,52 млн грн порівняно з очікуваною вартістю 172,18 млн грн.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, ТОВ «Будівельний Альянс Груп» зареєстровано 2009 року в Хмельницькому. Засновником і власником зазначено хмельничанина Івана Крутилка. Останній є бізнес-партнером депутата Хмельницького міської ради Андрія Кветка у фірмах “Заріччя центр” і “Енергопарк Поділля”.

На місцевих виборах-2015 Крутилко балотувався до Хмельницької обласної ради від БПП “Солідарність”, але не пройшов.

Як писав НГП, 26 січня 2017 року під час візиту на Хмельниччину Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман пообіцяв підтримку з будівництвом лікувально-діагностичного корпусу обласної дитячої лікарні.

29 березня депутати Хмельницької облради визначили будівництво лікувально-діагностичного корпусу Хмельницької обласної дитячої лікарні пріоритетним об’єктом на 2017-2019 роки.

Попередня вартість будівництва нового лікувально-діагностичного корпусу Хмельницької обласної дитячої лікарні, визначена ще у 2012 році, становила 99 мільйонів гривень. Наразі за орієнтовними підрахунками ця сума сягає близько 300 мільйонів гривень.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Той Кветко ніяк ненажреться!!! Вже і ділянку цукрозавада видурив…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.