Корнійчук: будівництво обласної дитячої лікарні обійдеться у майже 300 млн. грн

Голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук повідомив, що кінцева вартість будівництва лікувально-діагностичного корпусу Хмельницької обласної дитячої лікарні орієнтовно становитиме 270 млн. грн.

Про це сьогодні він сказав у рамках свого звіту перед депутатами обласної ради.

За його словами, попередня вартість цього об’єкта у цінах 2013 року становила близько 100 млн. грн. Після проведення перерахунку проектно-кошторисної документації очікується суттєве здорожчання.

Водночас Корнійчук наголосив на важливості добудови корпусу обласної дитячої лікарні.

Як писав НГП, 29 березня депутати Хмельницької облради визначили будівництво лікувально-діагностичного корпусу Хмельницької обласної дитячої лікарні пріоритетним об’єктом на 2017-2019 роки.

У пояснювальні записці говорилося, що Хмельницька обласна дитяча лікарня має дитячу консультативну поліклініку, яка розрахована на 110 відвідувань за зміну. Матеріальна база обласної дитячої лікарні застаріла, не відповідає санітарно- гігієнічним та будівельним нормам та правилам – на 1 дитину припадає 3,0  кв. м при нормативі 6,5 км. м.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Кабанчик сможет неплохо подняться. Главное привлечь братву из старкона которая уже правильно за мзду в 50% утилизирует Львовский мусор.

  2. відайте жидам в оренду Флаксенбергу . Цуглевичу і гандону Кланцу все побудують за своі кошти які вони беруть за операціі. Особливо Кланцу якому всі потурають і хвалят. Подивіться смертність наших людей яким робить операціі Кланц. 10 чоловік—-6 або 7 груз 200. Кланца прикривають Флакса, Цуглевич, це дуже легко перевірити.

  3. ЦІКАВО – СКІЛЬКИ ГРОШЕЙ РЕАЛЬНО ПІДЕ НА ЛІКАРНЮ ТА СКІЛЬКИ ОСЯДЕ В КИШЕНЯХ ЧИНОВНИКІВ. СУДЯЧИ З ВИБОРІВ 2012 —-ЛЕВОВА ЧАСТКА КОШТІВ ПІДЕ НЕ ЗА ПРИЗНАЧЕННЯМ!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.