Чехи передумали оскаржувати дискримінацію на будівництві корпусу обласної дитячої лікарні і “пролетіли”

Чеська компанія BAK stavební společnost, a.s. в особі представництва в Україні передумала боротися за участь у тендері з будівництва лікувально-діагностичного корпусу Хмельницької обласної дитячої лікарні на вул. Кам`янецька, 94 у Хмельницькому очікуваною вартістю 172,1 млн грн.

Такий висновок випливає з рішення Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України від 6 липня.

16 червня у системі “Прозорро” чехи опублікували скаргу до АМКУ на дії замовника Комунальне підприємство архітектурно-будівельного проектування Хмельницької обласної ради. Підприємство стверджувало, що тендерна документація містить порушення принципів добросовісної конкуренції та дискримінаційні умови.

“Антимонопольники” 20 червня прийняли скаргу до розгляду. Однак 2 липня чехи заявили про недоцільність подальшого розгляду і відкликали свою скаргу.

Таким чином, замовник взявся вивчати документацію двох хмельницьких фірм: “Будівельний Альянс Груп” і ПМП “Лідер” з метою допуску або не допуску до аукціону.

Українське представництво «BAK stavební společnost, A.S.» очолює киянин Володимир Миколайович Хоменко. До менеджменту самої чеської фірми входять Радек Мразек, Яна Печенкова і Карел Лаш, а до наглядової ради – Ярослав Печенка, Радомір Кірщ і Міхал Кайзар.

У травні 2018 року чехи вперше виграли державний тендер в Україні – будуть за 104,20 млн грн. реконструювати площу Миру у Краматорську.

Нагадаємо, що 21 травня були відмінені торги з будівництва лікувально-діагностичного корпусу Хмельницької обласної дитячої лікарні.

Як писав НГП, 26 січня 2017 року під час візиту на Хмельниччину Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман пообіцяв підтримку з будівництвом лікувально-діагностичного корпусу обласної дитячої лікарні.

29 березня депутати Хмельницької облради визначили будівництво лікувально-діагностичного корпусу Хмельницької обласної дитячої лікарні пріоритетним об’єктом на 2017-2019 роки.

Попередня вартість будівництва нового лікувально-діагностичного корпусу Хмельницької обласної дитячої лікарні, визначена ще у 2012 році, становила 99 мільйонів гривень. Наразі за орієнтовними підрахунками ця сума сягає близько 300 мільйонів гривень.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Нехай ще трохи прослинять тоді будівництво буде коштувати млрд.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.