У громадському транспорті Хмельницького подорожчає проїзд

Хмельницька влада 5 липня оприлюднила для обговорення проект рішення виконкому щодо збільшення вартості проїзду у міському громадському транспорті.

Фото Віталія Тараненка

На основі поданих перевізниками розрахунків собівартості транспортних послуг, запропонованим для прийняття проектом рішення виконавчого комітету пропонується запровадити нові тарифи на проїзд у міському пасажирському транспорті загального користування: 3,50 грн – за одну поїздку у міському електричному транспорті (тролейбус); 5,00 грн – за одну поїздку автобусом, який працює у звичайному режимі руху.

У разі запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду (безготівковий розрахунок) вартість поїздки у тролейбусі становитиме 3 грн для власників електронного квитка та не персоніфікованого проїзного квитка тривалого користування і 4 грн – при готівковому розрахунку.

У разі запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду ціна проїзду на автобусних маршрутах загального користування становитиме 5 грн – для власників електронного квитка та не персоніфікованого проїзного квитка тривалого користування і 6 грн – при готівковому розрахунку.

Протягом 30 днів міська влада приймає зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб за адресою: Хмельницький, вул. Сковороди, 12, тел. 79-55-25, 79-55-77. Електронна адреса – ytiz-km@ukr.net.

Як повідомляв НГП, хмельницький готується запустити електронний квиток у пасажирському транспорті.

У планах влади провести конкурс з визначення переможця на встановлення програмно-технічного комплексу для здійснення обліку наданих транспортних послуг та обліку пасажирів. Автоматизована система обліку оплати проїзду включатиме наявність у транспорті стаціонарного або ручного валідатора. Крім цього, у місті мають з’явитися обладнання для продажу та поповнення електронного квитка. Це можуть бути термінали продажу та поповнення.

Раніше хмельницький мер Олександр Симчишин наголосив на не підвищенні вартості проїзду до того часу поки не буде належного обслуговування пасажирів з боку приватних перевізників.

Востаннє ціна проїзду у пасажирському транспорті Хмельницького підвищувалася у березні 2017 року: в автобусах та маршрутному таксі тариф підняли до 4 грн (було 3 грн і 3,5 грн, відповідно); у тролейбусах – до 2,5 грн (+ 1 грн).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 21

 1. А чому Тягнибик зі своєю свабодою не виходять на протести як у Києві???

 2. А чим закінчився розгляд справи за позовом Кульгука ???

 3. А чому ви так пишите ПОДОРОЖЧАЄ? Не проголосують і не подорожчає. Це ще 2 місяці всяких процедур. А потім голосування.

  • Звикли чиновники кодувати банальне підвищення проїзду у пасажирському транспорті різноманітними вигадками. Головне у цьому питанні те, що Симчишин ОБІЦЯВ, а от виконання обіцянки хто перевіряв? Звичайно, що проїзд подорожчає, звичайно що будемо їздити у технічно застарілих тролейбусах та використаних автобусах, звичайно що комфорт проїзду нульовий, а обслуговування бажатиме кращого. До речі, а де контроль за рухом маршруток? Так обіцяло керівництво управління транспорту і зв’язку це зробити, напевно забуло, як і мер забув про свої обіцянки “…не підвищенні вартості проїзду до того часу поки не буде належного обслуговування пасажирів з боку приватних перевізників”
   .

 4. Ця билота сволотівська, взагалі знахабніла! Але вони вже не їздять громадським транспортом, ім то що.

 5. а навіть і при такій вартості квитків нас і надалі возитимуть п’яні (чи з перепою) водії тролейбусів?

 6. А покращення комфорту у транспорті чомусь мова не йде. Де обіцяна заміна Спрінтерів на автобуси? Якщо людина не влізла у маршрутку, або та взагалі не виїхала у свій рейс, то що теж 6 гривень і це при тому, що ти вже спізнився на роботу!? А можливості сісти у іншу просто немає, бо їздить лише один номер: 30, 50, 39, 40 та ін.

 7. Сволота опять обделалась. Как Кульгук со своими судами.

 8. Вчора на круглому столі в обласній адміністрації всі міські перевізники просили голову ОДА Лозового вплинути на мера Симчишина, шоб підняли тариф на проїзд. Мер відмовляється.

 9. Якщо підвищення проїзду, то відповідно хотілося б сісти в маршрутку,, а не ледь впихнутися, де двері не зачиняються. І на роботу добиратись вчасно.

 10. Чому владі не спробувати здивувати народ і на щось зменшити тариф?

 11. а місцева влада нехай здивує завершенням справи Кульгука! А то сором який, закон насміхається над жадібністю

 12. Лізинг в 50 млн. на придбання тролейбусів включають нам в вартість проїзду, як в тарифі за сміття оплачуємо лізинг в 19 млн.
  Слава ,,розумній голові,, гончарука …

 13. Напевно Кульгуку на його фальшиві суди коштів не вистачає, то і придумали як ще поіметь мєстний народ

 14. Чому ніхто із фінансистів, економістів грамотно не порахують витрати на перевезення пасажирів. Ви бачили чи чули щоб власники автобусів, а це колишні ДАІшники, водії міжміських автобусів автобусного парку і їхні контролери, покинули, як збиткові, перевезення пасажирів. Вони на нас заробляють та відкривають нові маршрути або відвоювуть у колег їхні маршрути. А людям плачуть що не хватає грошей на пальне та автозапчастини. В автоперевізників йдуть цілі війни та боротьба за маршрути. Для того щоб подвинути із маршрута конкурента підключають ОДА, прокуратуру, поліцію та Укртрасбезпеку.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.