Хмельницький готується запустити електронний квиток у пасажирському транспорті

Виконком Хмельницької міськради впритул наблизився до впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті загального користування.

Про це свідчить відповідний проект рішення.

У планах влади провести конкурс з визначення переможця на встановлення програмно-технічного комплексу для здійснення обліку наданих транспортних послуг та обліку пасажирів. Автоматизована система обліку оплати проїзду включатиме наявність у транспорті стаціонарного або ручного валідатора. Крім цього, у місті мають з’явитися обладнання для продажу та поповнення електронного квитка. Це можуть бути термінали продажу та поповнення.

Учасник конкурсу повинен мати всі необхідні патенти, дозволи, та інші документальні підтвердження на право власності та використання всього представленого програмного забезпечення та технологій, які будуть використовуватись при впровадженні та експлуатації, а також забезпечити їх актуальність протягом терміну експлуатації.

Обиратиме переможця конкурсний комітет під головуванням заступника міського голови Андрія Бондаренка. Серед членів комітету також є діючі приватні перевізники і КП “Електротранс”.

Раніше заступник міського голови Андрій Бондаренко заявив, що впровадження повної електронної оплати проїзду, в тому числі електронного квитка, у міському пасажирському транспорті Хмельницького затягне близько 200 млн. грн.

Як писав НГП, з 17 липня минулого року комунальне підприємство «Хмельницькелектротранс» використовує валідатори – спеціальні апарати для оплати пасажирів у тролейбусах.

Нагадаємо, що 7 травня 2017 року в Україні набув чинності закон про введення електронного квитка в міському пасажирському транспорті.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 10

 1. Щоб вони там не запроваджували, дешевшим і доступнішим пасажирський транспорт в місті не стане.
  Всі ці запровадження тільки збільшують витрати.
  Хтось хоч чув, які наслідки розрекламованої в свій час аудиторської перевірки Електротрансу, яка економічна вигода від валідаторів чи розхвалюючих владу моніторів.
  Яке покращення від транспортної реформи? Так от, все тільки бла- бла…

 2. Електронний квиток – це дуже правильно. Підтримую

 3. Як це вплине на збільшення надходжень до бюджету?

  • Ніяк. Це є надходження КП та перевізника.
   А в бюджет нічого не попаде, тому що КП покаже збитки в фінзвітності а в приватника податок один незалежно від електронного квитка.

 4. Ілон Маск з Хмельницьких аборигенів міськради напевне рве живіт. Заступник міського голови Андрій Бондаренко- це “запіздалий геній перестройки”)))

 5. В трайбіках їздять в основному пенсіонери та ціла куча різних пільгованих. Валідатори це дурниця повна, оскільки кондуктори їх ламають та беруть кошти без видачі квитків. Просто дивуєшся чим переймається влада. А хто відшкодує збитки за розтрощений Миколаївим електрокар вартістю 470 тис.грн.???

  • Електрокар- то не ваша турбота. Владі видніше які авто своїм надавати та як їх експлуатувати.
   Сидять і тявкайте бо побратими учують руський дух..

   • Бовдуре, Конституцію України почитай:

    Стаття 5. Україна є республікою.
    Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.
    {Офіційне тлумачення положення частини другої статті 5 див. в Рішеннях Конституційного Суду № 6-рп/2005 від 05.10.2005, № 6-рп/2008 від 16.04.2008}
    Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами.
    {Офіційне тлумачення положення частини третьої статті 5 див. в Рішеннях Конституційного Суду № 6-рп/2005 від 05.10.2005, № 6-рп/2008 від 16.04.2008}
    Ніхто не може узурпувати державну владу.
    {Офіційне тлумачення положення частини четвертої статті 5 див. в Рішенні Конституційного Суду № 6-рп/2005 від 05.10.2005}

    • І не просто хворий, а хворий на хворбу – “Синдром Путіна”, яка нещодавно появилася на теренах України внаслідок муДацій.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.