Нардепи з Хмельниччини одностайно проголосували за закон про Антикорупційний суд Нардепи з Хмельниччини одностайно проголосували за закон про Антикорупційний суд

Верховна Рада підтримала законопроект 7440 про створення в Україні Вищого антикорупційного суду. Сьогодні за відповідне рішення у другому читанні проголосували 315 народних… Далі »

Роман Безсмертний: «Українська держава існує без людини, а людина існує без держави» Роман Безсмертний: «Українська держава існує без людини, а людина існує без держави»

Днями, колишній віце-прем’єр-міністр України Роман Безсмертний, який заявив про свій намір балотуватися в президенти, зустрівся з журналістами регіональних видань. Політик… Далі »

Лозовий узяв радником депутата-“герегівця” Лозовий узяв радником депутата-“герегівця”

Депутата Хмельницької міської ради від фракції  “За конкретні справи” Івана Франка призначено позаштатним радником голови Хмельницької обласної державної адміністрації. Про це сказано… Далі »

У Красилові рятувальники зняли з даху будинку 21-річного хлопця, який планув скоїти самогубство У Красилові рятувальники зняли з даху будинку 21-річного хлопця, який планув скоїти самогубство

6 червня о 20 год. 34 хв. на пункт зв’язку частини поступило повідомлення від чергового Красилівського відділу поліції про те,… Далі »