Нардепи з Хмельниччини одностайно проголосували за закон про Антикорупційний суд

Верховна Рада підтримала законопроект 7440 про створення в Україні Вищого антикорупційного суду.

Сьогодні за відповідне рішення у другому читанні проголосували 315 народних депутатів.

Від Хмельницької області кнопку “за” натиснули нардепи Сергій Мельник, Володимир Мельниченко, Роман Мацола, Андрій Шинькович (усі з фракції БПП), Олександр Ксенжук (“Народний фронт”), Олександр Герега (позафракційний), Віктор Бондар (група “Партія “Відродження”) і Сергій Лабазюк (група “Воля народу”).

Закон передбачає, що Вищий антикорупційний суд буде сформований протягом 12 місяців і почне свою роботу за умови призначення не менше 35 суддів.

Закон вступає в силу наступного дня після публікації, за винятком деяких положень, які набирають чинності з початком роботи суду.

Як пояснив у Facebook нардеп Мустафа Найем, ухвалений закон передбачає, що міжнародні експерти матимуть вирішальну роль у призначенні суддів Антикорупційного суду.

За його словами, якщо в Громадській раді міжнародних експертів буде мінімум 4 з 6 порядних членів, вони не пропустять до Антикорупційного суду недоброчесних суддів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Все распильщики бабла проголосовали за! Пчёлы против мёда!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.