ОПОРА запрошує до дискусії: «Як працюють депутати-мажоритарники від Хмельниччини?» ОПОРА запрошує до дискусії: «Як працюють депутати-мажоритарники від Хмельниччини?»

21 червня 2018 року об 11:00 у приміщенні Агенції Сталого Розвитку АСТАР (вул. Героїв Майдану, 38, м. Хмельницький) відбудеться публічна… Далі »

Хмельницька влада рекомендуватиме відмовитися від штучних квітів і вінків на території кладовищ (Виправлено) Хмельницька влада рекомендуватиме відмовитися від штучних квітів і вінків на території кладовищ (Виправлено)

Хмельницька влада не заборонятиме, а рекомендує фізичним та юридичним особам не продавати пластикову продукцію (штучні квіти, вінки тощо). Таку пропозицію… Далі »

У Кам’янці-Подільському відкопали кераміку часів Золотої Орди У Кам’янці-Подільському відкопали кераміку часів Золотої Орди

У Кам’янці-Подільському на території Старої фортеці археологи знайшли матеріали, які датуються І пол. ХІІІ ст. – ХVІІ ст. Як повідомляє… Далі »

Понад дві сотні мешканців Хмельниччини відвідали Буковель на запрошення народного депутата від партії “УКРОП” Олександра Шевченка Понад дві сотні мешканців Хмельниччини відвідали Буковель на запрошення народного депутата від партії “УКРОП” Олександра Шевченка

Народний депутат України від партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» Олександр Шевченко запросив 250 мешканців Хмельницького, Деражнянського, Дунаєвецького, Ярмолинецького, Красилівського,… Далі »

Суд взяв під варту хмельничанина, який з ножем напав на 9-річну дівчинку Суд взяв під варту хмельничанина, який з ножем напав на 9-річну дівчинку

У Хмельницькому на період досудового розслідування суд взяв під варту юнака, який з ножем напав на 9-річну дівчинку. За інформацією… Далі »