Хмельницька влада рекомендуватиме відмовитися від штучних квітів і вінків на території кладовищ (Виправлено)

Хмельницька влада не заборонятиме, а рекомендує фізичним та юридичним особам не продавати пластикову продукцію (штучні квіти, вінки тощо).

Таку пропозицію підготував виконком і її будуть розглядати депутати міської ради.

Також орган місцевого самоврядування вийде з рекомендаціями не розміщувати штучні квіти і вінки на території міських кладовищ, меморіальних комплексів, пам’ятників та культових споруд.

Окремо планують звернутися до духовної ради міста та представників Української православної церкви Московського патріархату щодо проведення  роз’яснювальної роботи з містянами  щодо шкоди, яка завдається екології при використанні названої  пластикової продукції.

Як відомо, на початку квітня в одному з міст Черкащини заборонено приносити штучні квіти на кладовище.

P.S. Після публікації цієї інформації з сайту міськради зник проект рішення виконкому. Як повідомили НГП у прес-службі ради, його відправлено на доопрацювання.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 18

 1. Хтось хоче віджати бізнес, який приносить надприбутки. Івко З.В. паріруйте

  • Вибачте, а пр чому тут Івко?

   • родина Івко – монополісти на ринку штучних квітів і вінків. Це бізнес з прибутками понад 500%

    • Доброго дня! Ви розумієте слово монополізм?? Напевно ні, мені смішно це чути ))) купа підприємців які торгують по місту , багато виробників які здійснюють продаж штучних квітів, і в яких моє підприємство робить замовлення! СКП ритуальна служба займається власним виготовленням вінків! Про який монополізм ви говорите? Івко три роки як вже не на посаді а сидить на пенсії ! Зараз зовсім інші люди при владі і на посаді ! І не розповсюджуйте брехливу інформацію.

 2. Квіти – да, вінки – ні, бо ми ще не готові до цього.

 3. Дуже правильно. Навіщо на кладовище нести цю пластмасу?

 4. Люди, несіть на кладовище живі квіти, а не перероблену ПЛАСТМАСУ! Майте повагу до померлих.

 5. От як квіти то це дуже небезпечно для еколоїї кладовища, а як ми імо, пьемо і дихемо пластиком то це нічог це корисно. Я як що на чистоту, то хтось все ж буде торгувати квітами і вінками, і цей хтось законним способом прибирае конкурентів, і буде мати не 500 відсотків прибутку, а 1500.це як гральний бізнес, його нема і в той же час грають.

 6. Зараз на кладовищах міста,висять плакати(баннери) які замовила міська ритуальна служба,на яких написано червоними буквами ні штучним квітам і вінкам.Тобто вони забороняють людям приносити штучну продукцію на кладовище.В той же час самі продавці міської рит.служби СКП, пропонують та показують свій асортимент вінків своїм покупцям,рекомендують які самі виробляють,це свідчить етикетка на вінку,,цінник”.Тобто вони забороняють іншим продавати вінки ,а самі ще й рекомендують покупцеві вінки свого ж виробництва.Як це називаеться ?Внаявності є фото докази .

 7. не віддасть Бухал свій бізнес. Ще багато раз будуть на дооопрацювання відправляти 🙂

 8. Давно пора.

 9. Штучні квіти – це сміття. Не несіть на кладовища сміття!

 10. За яку херню ця влада тільки не бралася? Дійшло до ритуальних квітів.
  Шантрапа, опустіть задерті носи до землі, інфраструктура міста на ладан лише. Займіться нею. Це більш потрібно вам і вашим дітям. Ви ж жити тут маєте.

  • На ладан дихаєш ти, не переживай за інфраструктуру.

   • Нещасний, ти й не знаєш що таке інфраструктура. Почитай для себе розумну літературу.

  • І правильно, що дійшло до ритуальних штучних вінків! перетворили цвинтарі на сміттєзбірник пластику. до чого ці дурні прикраси на гробках з купи пластикових квітів? Що кому це демонструє? покладіть дві живі квітки і буде повага до померлих.

 11. Якщо хочемо дихати чистим повітрям і споживати екологічно чисті продукти харчування то необхідно дотримуватись чистоти довкілля. Я за заборону пластмаси-достатньо у нас живих квітів.

 12. Ну все. Тепер точно за рахунок міського бюджету будуть живі квіти на кладовищах (вони в комунальній власності).
  Є варіант в однопартійця з Тернополя купляти квіти, своя ж кишеня ближче.
  Не тільки по стовпах квіти, тут більше простору для дерибану.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.