Будівництво дитсадку в мікрорайоні Лезневе затягує 29 млн грн, що вдвічі більше прайсу Мінрегіону Будівництво дитсадку в мікрорайоні Лезневе затягує 29 млн грн, що вдвічі більше прайсу Мінрегіону

Управління капітального будівництва департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів виконавчого комітету Хмельницької міської ради 31 травня оприлюднило намір укласти угоду… Далі »

Миколаїва арештували на два місяці Миколаїва арештували на два місяці

Хмельницький міськрайонний суд обрав міру запобіжного заходу для екс-директора департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Романа Миколаїва у вигляді тримання під… Далі »

Екс-посадовець Миколаїв був у стані алкогольного сп’яніння Екс-посадовець Миколаїв був у стані алкогольного сп’яніння

Колишній керівник департаменту освіти і науки Хмельницької міськради Роман Миколаїв перебував у стані алкогольного сп’яніння на момент допущення ДТП. Про це… Далі »

Хмельницький скуповує землю у людей для будівництва сміттєпереробного заводу? Хмельницький скуповує землю у людей для будівництва сміттєпереробного заводу?

Депутати Хмельницької міської ради можуть проголосувати за викуп земельних ділянок, які розташовані поблизу обласного центру. Про це свідчить оприлюднений проект… Далі »

Хмельницьких освітян кличуть підтримати колишнього шефа, якому суд обиратиме запобіжний захід Хмельницьких освітян кличуть підтримати колишнього шефа, якому суд обиратиме запобіжний захід

Директор Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва Володимир Гула поширює заклик про підтримку вже колишнього керівника департаменту освіти і науки Романа… Далі »