Будівництво дитсадку в мікрорайоні Лезневе затягує 29 млн грн, що вдвічі більше прайсу Мінрегіону

Управління капітального будівництва департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів виконавчого комітету Хмельницької міської ради 31 травня оприлюднило намір укласти угоду з ТДВ “Промбуд-1” на будівництво дошкільного навчального закладу на провулку Шостаковича, 28-А у хмельницькому мікрорайоні Лезневе.

Загальна вартість робіт становить 29,12 млн грн, повідомляється у системі “Прозорро”.

Генеральним планом передбачено розміщення двоповерхової будівлі дитсадку на 120 місць. На прилеглій території закладені тренувальні комплексні майданчики, ігрові майданчики, майданчик юного натураліста, господарська споруда з котельнею, пожежний резервуар та інші.

На першому поверсі основної будівлі заплановано розміщення трьох груп та господарсько-адміністративної частини (медична кімната, кухня, пральня). На другому поверсі – три групи, зал для музичних та гімнастичних занять, методичний кабінет.

Водночас, за даними Мінрегіонрозвитку, яке на 2018 рік оприлюднило опосередковану вартість будівництва шкіл та дитячих установ в Україні, вартість подібного об’єкту, як у Хмельницькому, становить 15,1 млн грн (126,5 тис. грн з розрахунку за одне місце).

Єдиним конкурентом на торгах було хмельницьке ПП “Спорт-Прогрес”, цінова пропозиція якого була вищою на 532 грн.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, Товариство з додатковою відповідальністю “Промбуд-1” (Хмельницький) зареєстовано у грудні 1996 року. Кінцевим бенефіціаром зазначено хмельничанина Михайла Кіпермана, в минулому депутата Хмельницької міської ради від ВО “Батьківщина”.

За відомостями пошуковика “Zaкупівлі 2.0”, з 2010 року ТДВ “Промбуд-1” виграло тендерів на 93 млн грн.

Довідка НГП. За даними статистики, у Хмельницькому нараховується 47 дошкільних навчальних закладів, в яких навчається 11 767 діток, тобто по 250 дошкільнят на однин заклад, з яких майже третина діток, які не не зареєстровані в обласному центрі.

В середньому в одному ДНЗ щороку формується 10 груп, наповненість груп по 25 чоловік. Цей показник значно перевищує норми встановленні ст.14. Закону України «Про дошкільну освіту».

Мікрорайон Лезневе – єдиний мікрорайон Хмельницького, в якому відсутні дошкільні навчальні заклади.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 21

 1. Супер. Симчишин виконує свої обіцянки. Нарешті в Лезнево буде дитячий садочок

  • А могло би бути 2

   • Які проблеми? Йди будуй 2 чи 3 . Можеш і 5 побудувати. Тільки з 1991 року в Хмельницькому збудували аж 1 дитячий садок: 2016 рік Симчишин. Зараз 2018 буде 2 садок, знов Симчишин. Дальше Озерна і Лезнево, НВО 1, знов Симчишин. Не вражає?

    • Симчишин вже набудував, блуд, обман, трагедії. В садочках ,,цивільні дружини,, керують, діти в розпустив батьків виховуються. Симчишин ваш ,,корисний розпусти,,

    • Деньги есть. Даже если бы мером была обезьяна, и то, садик бы построился. Сейчас только профицит бюджета 280 мил. в год. До децентрализации бюджет был дотационный. Не пишите про доллар. Всем понятно что доллар уменьшил только зарплатную часть бюджета

     • Чому зарплатну? Все виросло. Тисяча цегли була 800 гривень, зараз 2600.

    • Ти тупий? За такі гроші тим 120 дітям можна купити по 1-к квартирі (250тис грн/ 1 дитину, або 25000грн/кв.м

 2. Цей садочок був запроектований ще Мельником. Децентралізація дала місту кошти. Але щось дороговато. Може варто зважити все і не витрачати стільки грошей.

  • Проектна документація 2017 року. Який в сраку Мельник?

   • Проект і проектна документація це різні речі. Проект був при Мельнику. Децентралізація дала гроші зробили проектну документацію.

 3. Ніякі хвацькі коментарі на адресу мера фактично не сприймаються із-за криваків та миколаївоподібних.

 4. Кожній коханці по садочку.

 5. Зачем тот садик? Ещё пару лет и рожать все будут в Польше. Тут молодёжи скоро не останется. Слава шоколадному безвизу!

 6. Уважаемые, вы наверное не обратили внимание на установку 2-х подземных контейнеров для мусора. Стоимость 1-го 250000 грн. 10 тыс. долл. или однокомнатная квартира)))) Слишком много!!!!!
  http://lviv.svoboda.org.ua/news/comments/00122038/

  Очень показательный пример!!! Точка зрения зависит от места сидения

 7. ВАРТІСТЬ САДОЧКА НЕ МОЖЕ БУТИ НИЖЧОЮ.АДЖЕ, ВІДКАТИ МАЮТЬ ОТРИМАТИ СИМЧИШИН ,ГАЛЬКА (ЗАСТУПНИК), ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ. сЕРЕД ПІДРЯДНИКІВ,ЯКІ БУДУВАТИМУТЬ — ТІЛЬКИ “СВОЇ” — СВОБОДІВЦІ.

 8. Семчишин найшов спосіб відмивати кошти.Люди за 29 мільйонів можна побудувати чотири садочка.Для прикладу вартість будівництва будинку в 500 квадратів під ключ це 2.5 млн гривень.На що такі кошти?З травня місяця вони тільки блоки поклали,для чого ця показуха ніби щось будується?

 9. Слава Симчишину!

 10. erectile clinics cleveland
  can erectile dysfunction be permanent
  erectile tissue problems

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.