ОПОРА запрошує до дискусії: «Як працюють депутати-мажоритарники від Хмельниччини?»

21 червня 2018 року об 11:00 у приміщенні Агенції Сталого Розвитку АСТАР (вул. Героїв Майдану, 38, м. Хмельницький) відбудеться публічна дискусія на тему «Як працюють в парламенті та окрузі депутати-мажоритарники з Хмельницької області».

Під час заходу представники Громадянської мережі ОПОРА розкажуть про головні тенденції законотворчої роботи Верховної Ради України 8 скликання за 3,5 роки, презентують результати моніторингу активності народних депутатів з Хмельниччини в парламенті та виборчих округах впродовж січня-травня 2018 року.

Ви також дізнаєтесь, які законопроекти ініціювали народні обранці від області, чи проводять вони особисті прийоми та чи звітують перед своїми виборцями.

У заході візьмуть участь:

  • Любомир Гультай, менеджер проектів Програми РАДА;
  • Анатолій Бондарчук, керівник проекту ОПОРИ в рамках Програми РАДА;
  • Оксана Банкова, громадська консультантка Громадянської мережі ОПОРА в Хмельницькій області

Запрошуємо членів команд народних депутатів, представників політичних партій, громадських активістів, журналістів та небайдужих громадян долучитися до дискусії!

Захід відбудеться в рамках проекту Програми USAID «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом Східна Європа та партнерами.

За коментарями звертайтеся:

Оксана Банкова, громадська консультантка Громадянської мережі ОПОРА у Хмельницькій області

тел.: +38097 807 32 93

e-mail: bankova.opora@gmail.com

Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Оксана Банкова

Оксана Банкова

представниця Громадянської мережі ОПОРА у Хмельницькій області
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.