Роман Безсмертний: «Українська держава існує без людини, а людина існує без держави»

Днями, колишній віце-прем’єр-міністр України Роман Безсмертний, який заявив про свій намір балотуватися в президенти, зустрівся з журналістами регіональних видань.

Політик озвучив основні тези своєї програми й розповів про власне бачення розвитку країни.

“Треба створювати все з нуля. Будувати. Потрібне повне перезаснування держави й нова якість політики. Потрібно усунути помилку в ціннісних пріоритетах. На першому місці має бути людина”, – озвучив пріоритети політик.

«Ми повинні розуміти, що в нинішній ситуації на перше місце треба ставитись цінність людини. Навколо цього має обертатися вся система координат держави. Наша попередня двадцятип’ятирічна історія свідчить, що саме тут ми допустили помилку. Ми людину відвели на задній план в своїх ціннісних пріоритетах.

Очевидно, що є проблема недопуску місцевого самоврядування до реалізації соціальної політики. Відбувся розрив між тим органом, який має забезпечувати допомогу і людиною, яка є об’єктом такої допомоги. З досвіду роботи віце-прем’єром я знаю, що більше дев’яноста відсотків потреб людини реалізується на місцевому рівні. Якщо ви подивитеся розподіл ресурсів, то побачите, що більше сімдесяти відсотків йде з центрального бюджету. Тобто існує проблема неадекватності в системі фінансування потреб людини.

Яка причина цих проблем? А причина в тому, що держава існує окремо, людина – окремо. Українська держава існує без людини. А людина існує без держави.

Українець не відчуває необхідності в існуванні держави для забезпечення своїх елементарних потреб.

Згадайте фразу: коли людина поставлена на грань виживання, з нею можна робити все, що завгодно… Ось ілюстрація того, в якій ситуації ми на сьогоднішній день перебуваємо.

Що є причиною такого автономного існування українця і держави? Перше – це мертва політика. В Україні політиків немає. Ми скотилися до спектаклю. Громадянин і політик потрібні один одному лише в одному амплуа. Один – глядач, а другий – актор. І цей спектакль триває лише півгодини – ось яка потреба політика в українському суспільстві. Все. Більше вони один одному не потрібні» – констатує Роман Безсмертний.

Політик вважає, що сьогодні в Україні повноцінно не працюють державні інститути, що й приводить до соціального напруження. Єдиний шлях – це перезаснування держави, через зміни в таких інститутах як парламент, уряд, суди та місцеве самоврядування.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Так це ви «допустили помилку».
    От певно знову Хмельницький (як колись Проскурів т.з. «проскурівською різньою», та і уся Україна) «прогремить» на увесь світ. Учора 06.06.2018 ранком на залізничному вокзалі зустрічав тітку, яка приїхала (з пересадками) з Чехії через Харьків, Київ і Жмеринку, де проживають її родичі, що б побачитись з моєю матір’ю, яка вже їздити, на-жаль, не може. Вона, вдова материного брата, є нащадком досить відомого (кілька сторіччь на Поділлі і навіть у усьому світі) роду. Це саме її предки в Кам’янці організували відбудову після турецької навали будівель собору св. св.Петра-Павла, напочатку ХХ-го сторіччя – спорудження будівлі, у якій зараз знаходиться Хмельницька міська рада. Їх сім‘я побудувала багато підприємств, в тч. – Хмельницький пивзавод. ЇЇ мати у 1913-му році в трирічному віці дарувала букет (така церемонія була) царю Миколі ІІ-му, який узяв її на руки та поцілував. Зараз, не зважаючи на свій 81-річний вік, вона досить «просунута» (вміє користуватися і «скайпом», і «вайбером») та їздить по усій Європі (тільки за останні 2-:-3 роки була в Парижі, в Бельгії, в Німетчині, в Росії…). Має родичів там та ще і в Естонії, Австралії, США… Це я для того, що б було зрозуміло, що вона досить відома і авторитетна людина, яка спілкується з усім світом, і певно про те, що з нею сталося тут, буде відомо усьому світу. Так от, відразу після зустрічі ми удвох стояли на пероні та розмовляли російською (я збирався визвати таксі). До нас підійшов дебелий (зріст під 195 см) приблизно 35-річного віку чоловік у напіввійськовій одежі і запропонував … купити меду. Я за інерцією (повторюю – з тіткою розмовляв російською) відповів російською, що не треба. На те він сказав (цитую), що ми «кацапські морди» і що нам «треба забиратися з України» інакше вони нас розпочнуть вбивати. Я спитав у нього вже українською про те, чи не хворий він, а потім сказав, що зараз визву поліцію. Він відповів, що «що мені та поліція зробить», але швиденько пішов і більше ми його не бачили. А, згадав про те, що ще я йому сказав, що напевно саме йому та таким як він скоро необхідно буде тікати … в КанАду, знову. Так, оце тітці буде про що розказувати …

    • Випереджаючи націонал-свідомих «опонентів» наведу ще один вислів Марка Твена (офіційний переклад з англійської, пряма мова): «Ніколи не сперечайтеся з ідіотами. Тоді ви опуститись до їх рівня…». Цим я хочу сказати, що не збираюсь з ними дискутувати.

    • Судя по всему, это типичное быдло, которого в последнее время стало на много больше. На вокзале он сдирает за мед на много дороже, налогов не платит. а если бы вы начали доставать деньги что бы купить мед, ему было бы все равно на каком языке вы говорите, он мог и в сра..ку поцеловать.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.