Старокостянтинів через суд розблокував завезення львівського сміття

Старокостянтинівський районний суд скасував рішення 19 (позачергової) сесії міської ради від 2 червня 2017 року «Про завезення, прийняття, захоронення (утилізації та/або переробки тощо) твердих побутових відходів та супутніх екологічно небезпечних речовин на територію полігону ТПВ міста Старокостянтинова із адміністративної території Львівської міської ради».

Про це свідчить рішення суду від 27 квітня.

Це означає, що відтепер місцеве сміттєзвалище може безперешкодно приймати відходи зі Львова. Таким чином, позивач комбінат комунальних підприємств виграв справу у Старокостянтинівської міської ради.

Аргументи комунальників зводилися до того, що міська рада втручається в господарську діяльність підприємства і незаконно зобов’язала комбінат комунальних підприємств розірвати договір намірів про співпрацю від 26 квітня 2017 року.

Натомість положеннями п. 2.2.7 Статуту комбінату комунальних підприємств (нова редакція) в межах своєї діяльності підприємство вступає у взаємовідносини з іншими юридичними та фізичними особами, в тому числі із іноземними, на договірних засадах, з ними здійснює виробництво і реалізацію продукції, товарів і послуг, виконання робіт, спільну діяльність. Розриваючи без правових підстав договір, підприємство понесе незворотні збитки.

Крім цього, ще в листопаді 2017 року суд зупинив дію оскаржуваного рішення сесії міської ради через недоотримання комбінатом комунальних підприємств 1,6 млн грн за ввезене сміття зі Львова.

Раніше міський голова Старокостянтинова Микола Мельничук заявляв, що місцевий полігон твердих побутових відходів  розраховує прийняти 12 тис. т сміття зі Львова. Сума виручених коштів мала становити 9 млн. грн.

Як писав НГП, Старокостянтинівська місцева прокуратура розслідує кримінальне провадження за ч.3 ст.191 КК України за фактом захоронення твердих побутових відходів, завезених зі Львова на сміттєзвалище Старокоснятинова.

Нагадаємо, заборону на ввезення чужого сміття на Старокостянтинівський полігон ТВП депутати прийняли на позачерговій сесії 2 червня 2017 р. в результаті 15-ти денної акції, що тривала у місті. На підтримку цієї акції було зібрано близько 3500 підписів жителів міста.

Більше на цю тему читайте публікацію “Для чого “донецьким” порпатися у смітті Старокостянтинова?

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Так и хочется гавном зи Львова подышать. Попросили бы чтобы Хмельницкий подкинул. Тут доставка быстрей получится.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.