Великі арешти – у Хмельницькому тисячі штанів і шортів від Adidas і NIKE вважають фальсифікатом

Хмельницький міськрайонний суд масово продовжує задовольняти клопотання слідчих обласної Нацполіції стосовно накладання арештів на спортивні товари, марковані відомими світовими брендами.

Про це свідчать ухвали слідчої судді Олександри Вітушинської від 28 квітня.

Під арештом опинилися футболки з логотипами компанії «NIKE Innovate с.v.» (3873 штук), футболки з логотипами компанії «Adidas International Marketing B.V.» та «Adidas AG» (1873 шт.), шорти «Adidas International Marketing B.V.» та «Adidas AG» (1873 шт.), 60 штанів «Adidas», 221 светри «Adidas», футболки з логотипами компанії «Puma SE» в кількості 8 штук, 11 штанів «Puma SE», шорти з логотипами компанії «NIKE Innovate с.v.» в кількості 2394 шт., 298 штанів «NIKE», 301 спортивний костюм «NIKE», 825 светрів «NIKE», а також рамки (матриці) для нанесення знаків для товарів та послуг «NIKE Innovate с.v.», «Puma SE», «Adidas International Marketing B.V.» та «Adidas AG» в кількості 112 штук. один картонний ящик бирок з розміщеними на них знаками для товарів та послуг «NIKE Innovate с.v.», «Reebok», «Adidas International Marketing B.V.» та «Adidas AG». Всі товари були вилучені під час обшуків швейного цеху на вул. Трудова, 1/1а у Хмельницькому.

Крім цього, арештовано 279 нашивок з логотипами компанії «Puma SE», 2 кофти і 2 штанів «Adidas», 3 шортів «NIKE», по одній футболці та кофті «NIKE», 20 нашивок «Adidas», 9 устаткувань (рами) для накатування логотипів «Adidas» та «NIKE»; 7 курток «NIKE»; одну футболку «Adidas»; 28 викройок «NIKE», 16 штанів «NIKE»; 4 викройки «Puma SE»; швейне обладнання в кількості 113 одиниць – усе зі швейного цеху, що на вул. Чорновола, 88.

Також арештовано 5300 одиниць одягу (штани, футболки, кофти, шорти, спортивні костюми) з розміщеними на них знаками для товарів та послуг «NIKE Innovate с.v.», «Puma SE», «Adidas International Marketing B.V.» та «Adidas AG», які попередньо вилучено з кіоску №11 сектора №1, що на речовому ринку Сардонікс» у Хмельницькому.

Всі слідчі дії здійснють у рамках кримінального провадження за ознаками ч.3 ст.229 КК України («Незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару»).

За даними досудового розслідування, в торгівельних місцях №59 сектор №1, №35 сектор №2 та №35 сектор №1 на ТОВ «Ринок Сардонікс» у Хмельницькому на вул. Геологів, 4 здійснюється рекламування, пропонування для продажу та продаж широкого асортименту текстильних виробів (кофти, штани, футболки, спортивні костюми) з незаконним використанням знаків для товарів та послуг: NIKE, , , «JUST DO IT». Цюпродукцію Компанія вважає фальсифікованою.

Крім того, Компанія не здійснює виробництво будь-якої продукції в Україні та не надавала жодним особам права на використання власних торгівельних марок.

Як писав НГП, суд арештував крам іноземного виробництва, який виготовляв швейний цех на вул. Чорновола, 21/5 у Хмельницькому.

Нагадаємо, що працівники департаменту кіберполіції викрили групу з трьох осіб, учасники якої налагодили схему масштабного промислового виготовлення та реалізації спортивного одягу відомих брендів. Організатором цієї злочинної групи виявився 28-річний хмельничанин.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Попали хлопцы на бабло. Явно заказ конкурентов.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.