На Хмельниччині викрито швейні цехи, які незаконно виготовляли брендовий одяг. Всі товари реалізовувалися через Інтернет

Працівники департаменту кіберполіції викрили групу з трьох осіб, учасники якої налагодили схему масштабного промислового виготовлення та реалізації спортивного одягу відомих брендів. Організатором цієї злочинної групи виявився 28-річний житель Хмельницького.

Hmeln04

Про це повідомляє прес-служба МВС.

Інформація про товари (бренди,моделі, розміри тощо), розміщувались на заздалегідь створених веб-ресурсах. На цих веб-ресурсах здійснювалося оформлення та оплата замовлень. Гроші від продажу товарів надходили на розрахункові рахунки підконтрольних приватних підприємств.

Поліцейські провели 18 санкціонованих обшуків за місцем розташування так званої фабрики та у офісі зловмисників, які розміщувалися на Хмельниччині. Також, обшуки проводилися за місцем проживання учасників злочинної групи. За їх результатами поліцейські вилучили комп’ютерну техніку, вже готову до реалізації продукцію, швейне обладнання, мобільні телефони, які використовувались в оголошеннях та чорнові записи. Також вилучено документи фінансово-господарської діяльності підпільних підприємств, кредитні картки, які використовувались для отримання коштів та більше 300 тисяч гривень готівки у різній валюті.

За цим фактом триває досудове розслідування у межах розпочатого кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.229 (Незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару) КК України. Зловмисникам загрожує до шести років позбавлення волі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

  1. Окрім поліцейських з Києва ніхто не працює в Україні….

  2. Какой талантливый мальчик))) Сумел в Хмельницком поторить бренды. Респект и уважуха.

  3. Лепили бы себе абибас, а не адидас никто бы не трогал. А так твой дом тюрьма.

  4. Не потягнув конкуренцію! Зразу замовили….

  5. А що у цій крані немає більше з чим боротись? Мабудь цю владу очікує такаж доля як і папєрєдніків

  6. Дебіли менти!
    Зараз треба цілувати в зад того хто дає роботу, сплочує мінімальні податки, або заводить в країну валюту. Китай на плагіаті підняв економіку так, що Україні як до неба пішкі, а наши ментяри, с початку повяжуть, а потім за бабло кришувати будуть. Янкковщина вид з боку

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.