Суд арештував спортивний одяг відомих брендів, який продавався на ринку Хмельницького

Хмельницький міськрайонний суд арештував кілька сотень штук спортивного одягу відомих брендів, який без дозволу використання авторських прав реалізовувався в торгівельних місцях на ринку «Сардонікс» у Хмельницькому.

спортивки

Про це свідчить ухвала суду від 28 квітня.

Це – кофти з логотипами компанії «Puma SE» – 489 штук; штани з логотипами компанії «Puma SE» – 764 штук; кофти з логотипами компанії «Adidas International Marketing B.V.» та «Adidas AG» – 20 штук; штани з логотипами компанії «Adidas International Marketing B.V.» та «Adidas AG» -15 штук; кофти з логотипами компанії «NIKE Innovate с.v.» – 716 штук; штани з логотипами компанії «NIKE Innovate с.v.» – 884 штук; футболки без розміщення будь-яких знаків та логотипів в кількості 9680 штук.

Ці товари було вилучено під час обшуків швейного цеху на вул. Чорновола, 21/5 у Хмельницькому.

Крім цього, під арешт потрапили 33 рулони тканини з написом «Aslan Tekstil»; швейне обладнання в кількості 98 одиниць, а саме: швейна машинка «Juki DDL-8700» в кількості 30 штук, оверлоги «Juki МО-6700» в кількості 34 штуки, швейні машинки «Siruba W122-356» в кількості 29 штук, швейні машинки «Siruba VC-008» в кількості 4 штуки, швейні машинки «Kingtex CDT 9011» в кількості 1 штука.

Як писав НГП, працівники департаменту кіберполіції викрили групу з трьох осіб, учасники якої налагодили схему масштабного промислового виготовлення та реалізації спортивного одягу відомих брендів. Організатором цієї злочинної групи виявився 28-річний хмельничанин.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. во дибіли це називається підтримують національного товаровиробника. вам там не пофіг кого вони підробляють це іноземні бренди і втрачали іноземці а не держава а тепер купа люду без зарплати і податків а ця вся фігня розходилась по всій Україні Білорусі Молдові і гроші осідали на хмельниччині
    во дибілиииииииииииии

  2. блін китайці на цьому живуть тобі особисто не пофіг

  3. хай навіть і айфони підробляють хай все підробляють і продають кацапам туркам молдаванам полякам білорусам це дохід на хмельниччину а менти дибіли
    дддииииббббббііііііілллллллллииииииии

  4. Алексу обідно бо він був в долі.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.