Перший крок до відновлення хмельницького аеропорту – облрада віднайшла 3 млн. грн

Хмельницька обласна рада має намір виділити 3,2 млн. грн у рамках Програми відновлення та розвитку комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький» на 2018-2022 роки.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Про це зазначено у пояснювальній записці до внесення змін до обласного бюджету, які обранці планують ухвалити 22 березня на черговій сесії.

Кошти пропопується направити на проведення ремонтних робіт та відновлення робочого стану злітно-посадкової смуги аеропорту; термомодернізації (утеплення) адміністративних будівель; встановлення модульної котельні з 2-ма твердопаливними котлами загальною потужністю 500 кВт; капітальний ремонт пожежного депо; забезпечення проточною водою об’єктів аеропорту; капітальний ремонт будівлі контрольно-пропускного пункту; виплату заробітної плати працівникам підприємства.

Наразі на відновлення та розвиток хмельницького аеропорту необхідно витратити 774,4 млн. грн.

Як писав НГП, у січні 2018 року громадська організація “Повітряні ворота Хмельниччини” і Хмельницька торгово-промислова палата створили громадську спілку “Фонд розвитку хмельницького аеропорту”.

На сьогодні «Аеропорт Хмельницький» не діє. Після незавершеного ремонту злітно-посадкової смуги аеродрому у 2013 році, на що передбачалося 981,5 тис. грн, на злітній смузі утворилися вибоїни і ями. Це унеможливлює посадку літаків.

Крім того, в аеропорту забрали метеорологічне обладнання, без якого польоти неможливі.

Також комунальне підприємство “Аеропорт Хмельницький” не ввійшло до державної цільової програми розвитку аеропортів на період до 2023 року, яку 24 лютого цього року ухвалив Кабмін.

При цьому, Державна авіаційна служба України назвала недіючий хмельницький аеропорт базовим у Західному регіоні.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 9

 1. Наразі на відновлення та розвиток хмельницького аеропорту необхідно витратити 774,4 млн. грн.

  Хмельницька обласна рада має намір виділити 3,2 млн. грн у рамках Програми відновлення та розвитку комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький» на 2018-2022 роки.

  А хто виділить ще 771 мільйон?! Висновок – гроші на вітер.

 2. Лишить город аэропорта… Лично бы разорвал таких горе-керовніков!!! Наберитесь терпения!!! Хоть сейчас не крадите!!! И директора не подпускайте к деньгам!!! От родившему аэропорт лично гарантирую звание “Почесний громодянин міста” !!!

 3. Аеропорт Хмельницькому потрібен. Але ж видавати за велике досягнення виділення 3 млн грн це занадто. 258 років будемо відновлювати аеропорт Хмельницький, виділяючи щорічно по 3 млн. Це кому потрібно? Виходить, що обласна влада нічого не в змозі зробити з цим підприємством? Але аеропорт потрібен і обласному центру! А може замість конфронтації міській та обласній владі взяти і об’єднатися. Тоді і відновимо його так за 2 роки. А то і швидше. Словом проблеми залишаються як для міста так і області, а війна між владами не припиняється. А останніми роками ще і політична боротьба загострилася.

  • А в цьому питанні і є розуміння між обласною радою та містом. Ви просто не володієте ситуацією.

 4. Все робить Загородний без розума!

 5. Не ями там, а перерізана болгаркою полоса навмисно, посередині злітної смуги.

 6. Спочатку розберітся яка с-лоч це зробила, і навіщо. На що мвд и сбу дивиться. А аеропорт це стратегічний об’єкт.

 7. А той хто навмисно зробив метрову завширшки траншею посередені взлітної полоси відшкодовує. Ще + дохід

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.