Хмельницький передбачив 10 млн. грн на викуп землі під будівництво сміттєпереробного заводу

Депутати Хмельницької міської ради ухвалили Програму поводження з побутовими відходами на 2018-2019 роки, в якій є пункт про купівлю земельної ділянки.

Це відбулося на черговій сесії ради.

Серед видатків заплановано 10 млн. грн на придбання земельної ділянки під будівництво сміттєпереробного заводу. Землю мають купити у 2018 році.

Крім цього, передбачено 5 млн. грн на розробку проектно-проектно-кошторисної документації на будівництво сміттєпереробного заводу.

Як писав НГП, минулого року хмельницька мерія заявляла про готовність викупити 5 га під будівнитцтво сміттєпереробного заводу.

“Це приватна земельна ділянка, яку ми готові викупити. Ведемо перемовини з власником про її продаж за комерційною ціною суміжних сусідніх ділянок. У середньому, її вартість може становити 500-600 дол. за сотку”, – зазначив заступник міського голови Володимир Гончарук.

За його словами, вказана земельна ділянка розташована неподалік від існуючого полігону Хмельницького. Усіх вимог щодо віддалі від житлових будівель, які передбачає законодавство, вона дотримується.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 11

 1. Это очень завышенная цена!!! Учитывая то что никто и ничего рядом с свалкой строить никогда не будет цена за сотку не должна превышать 250 дол. за сотку. 50% отката это КРУТО !!! Спуститесь до 10% и вам хватит, не нарушайте неписаных правил!

 2. Тільки сама ця інформація призведе до зростання ціни землі, яка практично не придатна. В цьому питанні влада зробила хибний крок. При оголошенні проекту бюджету нашої держави на 2018 рік якийсь покидьок встановив курс 1 долара на рівні 32 грн., а вже на слідуючий день курс гривні почав падати і продовжує падіння. Власник землі навколо сміттєвого полігону може з міського бюджету витягнути значні кошти при такому підході нашого мера до вирішення цього питання.

 3. Ці анонімні коментатори в стилі “Всьо прапало” вже заради. В програмі передбачили кошти. І добре, що передбачили. Це – лише програма

  • Задрали

   • При чем здесь все пропало? реальную стоимость земли +-знает не только власть и собственник, ее могут оценить многие кто разбирается. Поэтому тут и указали что цена завышена существенно.
    А если это программа, то это только программа, а программа стоит ровно столько, сколько стоит бумага, на которой эта программа напечатана.

    • Правильно не кричати “всьо прапало”, а прийти і запропонувати дешеву земельну ділянку. Але це – непросто. Легше гадить в коментах

     • У тебя фирменная паранойя? Где гадят? Тем что дали оценку стоимости земли, в конкретном месте, и высказали удивление что у власти, которая собирается отдать народные деньги эта стоимость очень завышена.,Вот уж воистину последователи комсюков. Гадят на сов.. пардон националистическую власть.

    • немає ще ніяких грошей, є програма. коштів ще ніхто не виділяв. заклали в програмі 10, куплять 100 га

 4. Гончарук вам “зазначить” . Це ж як тарасик чорновіл – очками поморгає, шічками посмикає, носиком пошморгає і примажеться де можна мати грошенята. Цей кастрат на грошах звихнувся. Там замість душі доляри.

 5. А где делись 4 гектара земли прямо рядом со свалкой, которые бесплатно! Подарил городу компания ХмельницкУником?! Почему на этом участке, который уже принадлежит городу, нельзя разместить завод? И почему об этом подарке городу власть упорно молчит? Хотя бы спасибо сказали, мы уже не говорим о миллионах. А вместо этого мэр сказки рассказывает о земельном кодексе и абсолютно безграмотно толкует его положения.Бедные хмельничане!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.