Хмельницький передбачив 10 млн. грн на викуп землі під будівництво сміттєпереробного заводу

Депутати Хмельницької міської ради ухвалили Програму поводження з побутовими відходами на 2018-2019 роки, в якій є пункт про купівлю земельної ділянки.

Це відбулося на черговій сесії ради.

Серед видатків заплановано 10 млн. грн на придбання земельної ділянки під будівництво сміттєпереробного заводу. Землю мають купити у 2018 році.

Крім цього, передбачено 5 млн. грн на розробку проектно-проектно-кошторисної документації на будівництво сміттєпереробного заводу.

Як писав НГП, минулого року хмельницька мерія заявляла про готовність викупити 5 га під будівнитцтво сміттєпереробного заводу.

“Це приватна земельна ділянка, яку ми готові викупити. Ведемо перемовини з власником про її продаж за комерційною ціною суміжних сусідніх ділянок. У середньому, її вартість може становити 500-600 дол. за сотку”, – зазначив заступник міського голови Володимир Гончарук.

За його словами, вказана земельна ділянка розташована неподалік від існуючого полігону Хмельницького. Усіх вимог щодо віддалі від житлових будівель, які передбачає законодавство, вона дотримується.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 11

 1. Это очень завышенная цена!!! Учитывая то что никто и ничего рядом с свалкой строить никогда не будет цена за сотку не должна превышать 250 дол. за сотку. 50% отката это КРУТО !!! Спуститесь до 10% и вам хватит, не нарушайте неписаных правил!

 2. Тільки сама ця інформація призведе до зростання ціни землі, яка практично не придатна. В цьому питанні влада зробила хибний крок. При оголошенні проекту бюджету нашої держави на 2018 рік якийсь покидьок встановив курс 1 долара на рівні 32 грн., а вже на слідуючий день курс гривні почав падати і продовжує падіння. Власник землі навколо сміттєвого полігону може з міського бюджету витягнути значні кошти при такому підході нашого мера до вирішення цього питання.

 3. Ці анонімні коментатори в стилі “Всьо прапало” вже заради. В програмі передбачили кошти. І добре, що передбачили. Це – лише програма

  • Задрали

   • При чем здесь все пропало? реальную стоимость земли +-знает не только власть и собственник, ее могут оценить многие кто разбирается. Поэтому тут и указали что цена завышена существенно.
    А если это программа, то это только программа, а программа стоит ровно столько, сколько стоит бумага, на которой эта программа напечатана.

    • Правильно не кричати “всьо прапало”, а прийти і запропонувати дешеву земельну ділянку. Але це – непросто. Легше гадить в коментах

     • У тебя фирменная паранойя? Где гадят? Тем что дали оценку стоимости земли, в конкретном месте, и высказали удивление что у власти, которая собирается отдать народные деньги эта стоимость очень завышена.,Вот уж воистину последователи комсюков. Гадят на сов.. пардон националистическую власть.

    • немає ще ніяких грошей, є програма. коштів ще ніхто не виділяв. заклали в програмі 10, куплять 100 га

 4. Гончарук вам “зазначить” . Це ж як тарасик чорновіл – очками поморгає, шічками посмикає, носиком пошморгає і примажеться де можна мати грошенята. Цей кастрат на грошах звихнувся. Там замість душі доляри.

 5. А где делись 4 гектара земли прямо рядом со свалкой, которые бесплатно! Подарил городу компания ХмельницкУником?! Почему на этом участке, который уже принадлежит городу, нельзя разместить завод? И почему об этом подарке городу власть упорно молчит? Хотя бы спасибо сказали, мы уже не говорим о миллионах. А вместо этого мэр сказки рассказывает о земельном кодексе и абсолютно безграмотно толкует его положения.Бедные хмельничане!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.