Антимонопольне відомство побачило обмеження конкуренції у забороні розміщувати МАФи у Хмельницькому

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України вчергове зобов’язало Хмельницьку міську раду припинити антиконкурентні дії.

Як повідомляє прес-служба відомства, Хмельницька міська рада встановила заборону на розміщення нових та розширення існуючих тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, що не передбачено і не відповідає вимогам чинного законодавства та може призвести до обмеження конкуренції.

На території Хмельницького суб’єкти господарювання розмістили 337 тимчасових споруд. Встановлення повної заборони розміщення тимчасових споруд надає перевагу суб’єктам господарювання, які вже їх встановили та створює бар’єри входження на ринок новим суб’єктам господарювання.

Дії Хмельницької міської ради визнані порушенням законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних дій органів місцевого самоврядування, які можуть призвести до недопущення конкуренції.

Як писав НГП, згідно з рішенням сесії міської ради, з центру Хмельницького зникнуть усі тимчасові споруди, крім тих, в яких частка друкованої продукції має становити не менше 60%.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Вы пишите, что исчезнут Мафы, и интересно как они исчезают, если они появляются, у нас на ул. Заричанской 34 бывшая швейная фабрика, появился маф на 3 магазина и что , значить кто-то дает разрешения, а Вы пишите, что их не будет, это все вранье и коррупция и кто-то на этом зарабавтывет хорошие деньги.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.