На колективну петицію щодо заміни маршруток на автобуси у хмельницькій мерії похвалилися відсутністю переобладених “спрінтерів”

У хмельницькій мерії відповіли на електронну петицію щодо заміни “маршруток” на повноцінні безпечні автобуси для перевезення пасажирів, яка зібрала понад 500 голосів.

У листі за підписом заступника мера Андрія Бондаренка перелічується низка регуляторних документів, виданих виконком. Також зазначено, що місцева влада все зробила, аби прибрати з вулиць автобуси, переобладнані з вантажних транспортних засобів.

“Під час розгляду конкурсних пропозицій та керуючись інформацією, отриманою від Регіонального сервісного центру МВС в Хмельницькій області, конкурсний комітет не допустив використання перевізниками-претендентами автобусів, які переобладнані з транспортних засобів іншого призначення, для їх залучення до роботи на маршрутах міста”, – зауважив посадовець.

765-17

765-17-2

Крім цього, Бондаренко прокоментував нарікання, висловлені автором петиції стосовно поведінки водіїв маршруток.

“Виконавчий комітет Хмельницької міської ради не наділений власними (самоврядними) чи делегованими повноваженнями в частині виявлення правопорушень з боку водіїв, що полягають у неналежному виконанні останніми вимог зазначених нормативних актів та їх притягнення до конкретного виду відповідальності… Організатор перевезень – виконавчий комітет Хмельницької міської ради має право здійснювати контроль за належним виконанням з боку перевізника та його персоналу (водій, кондуктор, інші працівники) умов Договору та конкурсу. Правил користування міським пасажирським автомобільним транспортом (автобусами) у м. Хмельницькому, чинного законодавства України щодо перевезення пасажирів, рішень Хмельницької міської ради та її виконавчого комітету, розпоряджень міського голови в частині пасажирських автоперевезень. У випадку виявлення порушень, складати Акт про порушення умов договору про організацію перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Хмельницькому та Правил користування міським пасажирським автомобільним транспортом (автобусами) у м. Хмельницькому та вимагати їх усунення протягом строку, вказаного у Акті. При наявності не менше трьох Актів, по яких не усунуто виявлені порушення, виконавчий комітет зможе розглядати питання щодо дострокового розірвання договірних зобов’язань”, – наголосив він.

Раніше міський голова Олександр Симчишин констатував, що найближчий рік хмельницькі маршрутки продовжуватимуть перевозити пасажирів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 18

 1. Ну раз сказали нет, то их нет. Если кто то видет инное то он путинский посипака, ватник, москаль

 2. Якщо немає чим дістатись, то нема різниці який бусик аби він був на маршруті.

 3. Эти ср..ые бусики остались только в городах Украины и Молдовы , даже в той же Беларуси в обл центрах в основнов великогабаритные новые автобусы маз все зеленого цвета ( как у нас желтые). Конечно же с этим уже надо чтото делать , правда в том , что в Хмельницком даже великогабаритные б/ у ” маны ” намного комфортнее этих тесных и вечно спешащих маршруток . В конце концов – хороший комфортный общественный транспорт это своего рода признак развитости инфраструктуры любого города , признак цивилизованости. А у нас то конкурс не прошел , то перевозчики бунтуют – плохому танцору всегда мешают штаны

 4. В ринципі все правильно , Ви би ще киргизію , вірменію ітд навели в приклад. Треба рівнятися не на совок а на західних сусідів, туж саму Польщу в яку так часто їздять керівники хмельицької мерії і про зупинки вже пора подумати ,а то зі всіх сторін обросли кіосками ще з 80-90р ,такими темпами цивілізація в Хмельницький прийде через років 20

 5. Про реформу гром транспрту, створення нової танспортної сітки болтали 2 роки , проводили громадські обговорення , розводили демагогію по телебачення аля свобода прийде – порядок наведе .А вийшов пшик. І вічно хтось винен .Як кажуть у рідному місті Тягнибока “як не ср… то пер…

  • Вы, уважаемый забыли про деньги написать!! ведь и деньги были народные потраченные в пустую, безтолку!!

 6. Анонімний , ти нен прав . Гоші шаша добге гахує

 7. 58 маршрут дуже хороший і великі автобуси

 8. А скотовозку 12 автобус до якого виду транспортного засобу віднести? П. Бондаренко, за які гріхи мешканці дального Дубове платять по 4 грн. за таке обслуговування? Морозиха добре зігріла душу владі, що забули про соціальні групи (діти, пенсіонери, інваліди та ін.) в тому районі.

  • Ну почему забыли!!!?? Как раз этим социальным группам вскоре придет бесплатно газета Проскуров, где объяснят как хорошо проведена транспортная реформа городской властью

   • Аби в ту диру доставити безкоштовну газетку треба добре задобрити побратимів. Вони вже задурно не агітують за свого кумира (не всохне рука даючого)

 9. Надо картавого назад загнать в траль и пусть ездит с пенсионерами . Они бы ему рассказали где и кому слава

 10. а

 11. реформа виглядає наступним чином: пе6реобладнані маршрутки йдуть караванами тільки в комерційних напрямках, до прикладу, на речовий ринок. А в непопулярні для власників маршруток боки – можна годинами чекати транспорту, в тому числі і комунального мотлоху. На жаль…

 12. 21,22, 58, 2, 30/а, 29/а, 49/а – хороші маршрути

 13. 27 маршрут став зовсім нездалим. Добратись на роботу вранці і з роботи ввечері не можливо . Маршруток стало менше чи що?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.