Найближчий рік хмельницькі маршрутки нікуди не зникнуть – Симчишин

Управління транспорту та зв’язку Хмельницької міськради і профільний заступник мера не виконали завдання щодо збільшення кількості великогабаритного транспорту для залучення на міські пасажирські перевезення.

Про це в ефірі телеканалу “Ексклюзив” повідомив міський голова Олександр Симчишин.

За його словами, 2018 рік стане визначальним у питанні оновлення транспортних засобів приватними перевізниками.

“З більшістю перевізників, котрі перемогли на конкурсі, підписуватимуться договори на рік. Вони взяли інвестиційні зобов’язання оновити свій транспортний парк”, – наголосив мер.

Фото "Є"

Фото “Є”

Крім цього, Симчишин визнав: у Хмельницькому затверджений економічно-необгрунтований тариф на пасажирські перевезення у громадському транспорті (на сьогодні вартість проїзду у автобусах та маршрутних таксі становить 4 грн, тролейбусах – 2,5 грн – НГП). Тому міська влада йде на те, щоб частково компенсувати пільгові перевезення приватникам, виділяючи 5 млн. грн. Аналогічні дотації у розмірі 59 млн. грн наступного року одержить КП “Хмельницькелектротранс”.

Як писав НГП, 28 листопада хмельницька влада провела конкурс на пасажирські перевезення у рамках запуску нової транспортної мережі, яка стартує з початку січня 2018 року. Вона передбачає зникнення ряду маршрутів і зменшення кількості мікроавтобусів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Єдиним перевізником має бути муніципальне транспортне підприємство!

  2. А задля чого! Так, коли багато перевізників не комунальної власності, міській влада має на кого сперти всі негаразди, що є у роботі громадського транспорту.

  3. Брехун

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.