У Шепетівці судитимуть чиновницю, котра на день запізнилась з декларуванням

Перед Шепетівським міськрайонним судом постане заступниця начальника відділу Державного земельного кадастру Управління Держгеокадастру в Шепетівському районі. Згідно з протоколом оперуповноваженого управління захисту економіки, посадовець  вчинила адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, передбачене частиною 1 статті 172-6 КУпАП, «Порушення вимог фінансового контролю».

Про це повідомляє прес-служба Апеляційного суду Хмельницької області.

«Являючись державним службовцем  5-го рангу категорії «Б», та будучи відповідно до примітки ст. 50 Закону України «Про запобігання корупції», особою, яка займає відповідальне становище, в порушення вимог абз. З п.2 розділу XIII «Прикінцеві положення» Закону України «Про запобігання корупції» несвоєчасно, без поважних причин, подала декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією», – йдеться у документі.

Останнім днем подання декларації за 2015 рік особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, згідно із законодавством, було 30 жовтня 2016 року. Декларація ж шепетівської чиновниці на офіційний веб-сайт Національного агентства з питань запобігання корупції датована 1 листопада 2016 року.

Нагадаємо, що 13 листопада цього Хмельницький міськрайонний суд визнав винним депутата Хмельницької міської ради Олександра Скочеляса у порушенні ч. 1 ст. 172-6 КУпАП, присудивши штраф у розмірі 850 грн. Як повідомляв рух “Чесно”, Олександр Скочеляс – єдиний депутат Хмельницької міськради, який запізнився з подачею електронної декларації. На 1 травня його декларація була відсутня у Реєстрі електронних декларацій.  З’явилась вона лише 2 травня.

Однак нещодавно Апеляційний суд Хмельницької області закрив провадження у справі депутата Олександра Скочеляса, який несвоєчасно подав електронну декларацію за 2016 рік

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.