Апеляційний суд звільнив від адмінвідповідальності депутата Скочеляса за невчасне подання е-декларації

Апеляційний суд Хмельницької області закрив провадження у справі депутата Хмельницької міськради від ВО “Батьківщина” Олександра Скочеляса, який несвоєчасно подав електронну декларацію за 2016 рік.

Сьогодні таке рішення винесла суддя Інна Вітюк.

У коментарі НГП пан Скочеляс пояснив, що основна аргументація суду базувалася на відсуності у нього мотивів не своєчасно оприлюднювати е-декларацію.

“Апеляційна інстанція врахувала то й факт, що Хмельницький міськрайонний суд не надав оцінки моїм доказам невинуватості, зокрема, показання свідків і скріншоти сторінок НАЗК”, – сказав обранець.

Як писав НГП, 13 листопада Хмельницький міськрайонний суд визнав винним депутата Олександра Скочеляса у порушенні ч. 1 ст. 172-6 КУпАП, присудивши штраф у розмірі 850 грн.

Як повідомляв рух “Чесно”, Олександр Скочеляс – єдиний депутат Хмельницької міськради, який запізнився з подачею електронної декларації. На 1 травня його декларація була відсутня у Реєстрі електронних декларацій.  З’явилась вона лише 2 травня.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 8

 1. Цей “цирк” був потрібен щоб приховати неправдиві відомості внесені до декларації, тому як, маючи величезні борги і вказавши наявність майна і грошей, не виконуються рішення судів про стягнення в погашення заборгованності виконавчою службою нічого, а це значить, що в нього нічого немає. А так суд заблокував дії слідчих “правдивим” рішенням. Мабудь…

 2. Сплошные сплетни!!!! Позитив никто не пишет -это не интересно !?!

  • Щодо декларації Олександра Скочеляса, то він прозвітував про наявність у нього корпоративних прав у 12 фірмах (ТОВ “Мандарин”, ПП “Пектораль-1”, ОК “Мілан”, ТОВ “Будівельна компанія Конструкція”, ТОВ “СКБ”, ТОВ “Поділляжитлобуд”, ТОВ “Український будівельний капітал”, ТОВ “Хмельницька будівельна компанія “Поділля”, ТОВ “Ера спорту”, ТОВ “Стрибок”, ПП “Кансталь”, ТОВ “Діоніс груп плюс”). Також депутат є кінцевим беніфеціарним власником у ТОВ “СКБ”, ТОВ “Ера спорту”, ТОВ “Стрибок”, ТОВ “Діоніс груп плюс”. Готівкою депутат має 42 000 доларів США, 20 000 євро і 400 тисяч гривень. Зазначається в декларації і те, що його дружина позичила третім особам 200 000 доларів США і 100 000 євро. Крім того Олександр Скочеляс отримав кредити у ПАТ «Банк Форум» – 802 198 доларів США і 244 345 гривень. З нерухомості на дружину депутата Наталію Скочеляс записаний неприйнятий в експлуатацію житловий будинок у Хмельницькому.
   Посилання на джерело: https://vsim.ua/Podii/sud-viznav-nevinnim-deputata-skochelyasa-yakiy-nevchasno-podav-deklara-10666501.html

   • Нажаль, це не абсурд, а один із основних чинників, від якого Україна загине.

 3. Друже (подружко), абсурд.
  Як ми даємо державним чинам і бізнесу працювати, так вони і працюють.
  Подивіться, що робиться у Києві з «головою риби».
  Якщо не Скочеляс, то був би Іванов такий у Хм чи Петров. З мізками люди знаходяться. І вони на відміну від нас «буркутунів» (більше ми нічого не робимо), користуються усіма можливостями системи.
  Але принаймні такі розумні люди оглянуться назад і скажуть: от уречевлені результати моєї розумової діяльності.
  А ми з Вами лиш і будемо згадувати про наші міркування про «абсурд» та «реалії».
  Такі люди як Скочеляс у нормативно врегламентованих державах створювали б індустріальні парки і жили б чудово і праведно. А у нас – вони нечесні бізнесмени і депутати. Бо без депутатства нереально тягатися у діяльності з тими, хто депутат. А працювати чесно, то годувати відрахуваннями податковими і хабарниками нашу систему, а не себе.
  Але кожен сам для себе обирає шлях ….

 4. А що тепер скажуть місцеві прокурори ? Обгадились в черговий раз.

 5. Суддя Інна Вітюк не могла самостійно від імені апел.суду прийняти рішення.

 6. іна вітюк.. ще та шльондра….. за 5 копійок і цапа охрестить.. більше продажної і безпринципної судді а апеляції не знаю…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.