Справа з “бородою” – Верховний Суд має сказати, де повторно судитимуть за хабарництво суддю Дворніна

Шаргородський районний суд Вінницької області напривив кримінальне провадження за обвинуваченням діючого судді Деражнянського районного суду Олега Дворніна (Дворніка) за ч.1, ч.2 ст.190, ч.1 ст.364, ч.4 ст.27, ч.2 ст.15, ч.4 ст.369 КК України до Апеляційного суду Вінницької області для вирішення питання про звернення з поданням до Верховного Суду про визначення підсудності цього кримінального провадження.

Про це свідчить ухвала суду від 10 січня.

Із матеріалів кримінального провадження вбачається, що у липні 2013 року обвинувального акт по Дворніну надійшов до Жмеринського міськрайонного суду Вінницької області супровідним листом з Генеральної прокуратури України. Як з’ясувалося, прокурор вийшов за межі повноважень, наданих йому ст.36 КПК України та іншими нормами КПК, які не дають йому права на власний розсуд визначати суд, в якому розглядатиметься кримінальне провадження.

Далі до розвалу “хабарної справи” долучилися служителі Барського районного суду Вінницької області. Зокрема, 30 вересня 2013 року суддя Хитрук В.М. написав заяву про самовідвід, яка була передана керівнику апарату, щодо подальшого вирішення. Однак, порушивши вимоги ст. ст. 8081 КПК України, заяву судді про самовідвід не було розглянуто іншим суддею. Натомість справу Дворніна було спрямовано на повторний автоматизований розподіл.

Нагадаємо, що, згідно з вироком Барського районного суду від 11 лютого 2016 року, суддя Дворнін на початку 2013 року одержав від сторонніх осіб 11 тис. дол. за сприяння у позитивному вирішенні судової справи за фактом придбання, зберігання з метою збуту особливо небезпечних наркотичних засобів в особливо великих розмірах. Цю справу спочатку, у 2012 році розглядав Деражнянський районний суд, а потім – колегія суддів Апеляційного суду Хмельницької області.

У березні 2017 року Апеляційний суд Вінницької області скасував вирок Барського районного суду від 11 лютого 2016 року, яким засуджено Дворніна до 6 років в’язниці.

Нагадаємо, що у березні 2005 року Олег Дворнін призначений на посаду судді Хмельницького міськрайонного суду строком на п’ять років. У березні 2011 року його обрано на посаду судді Деражнянського районного суду безстроково.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

  1. sddsd

  2. Я сегодня осознал наконец-то почему наша страна не может двигаться вперед, почему люди прозябают, почему вместо государственных менеджеров мы имеем какой-то сброд у некоторых из которых даже нету высшего образования. Ответ один – это оголтелая, озверевщая от крови и денег банда Арсения Яценюка(НаРОТный Фро нт). Нужно вернуться в точку отсчета с того момента, когда хаз арин Пашинский и Ко стреляли в спину своим же «мирным протестующим», когда бездеятельность хасидо-премьера и «легимитимного курда» по кличке Саша куриная жопа, привели к тому, что Р Ф забрала А РК при полной преступной бездеятельности этих лиц… И вернуться к настоящему, нужно дать оценку – с контроля новой «полицией» над криминальным черным налом в буштыне, публичных домах, казино, выкачке денег из портов, гос.банков, таможни, налоговой, заводов Дошло до того, что заместитель министра инфраструктуры пользуясь служебным положением и шантажируя руководителей аэропортов начал вывозит янтарь из страны, правда его партий хлопнули в Одессе на днях….ЛЮДИ ДОЛЖНЫ УЗНАТЬ ОТКУДА У ЧЕЛОВЕКА ВЛАДЕВШЕГО ЛЕТ ДВАДЦАТЬ НАЗАД ЮРИДИЧЕСКОЙ КОНТОРКОЙ В ЗАХОЛУСТНЫХ ЧЕРНОВЦАХ И ВСЕ ОСТАЛЬНОЕ ВРЕМЯ РАБОТАЮЩЕГО НА ГОС.СЛУЖБЕ – ВДРУГ ОЧУТИЛСЯ МИЛЛ ИАРД ДОЛЛАРОВ США НА СЧЕТУ И РАЗОБРАТЬСЯ С МАРТЫНЕНКАМИ И ПРОЧЕЙ НАВОЛОЧЬЮ. НУЖЕН КОТРАКТ С KR OLL ИЛИ ЧЕМ ТО ПОДОБНЫМ. Мы должны закончить эту вакханалию хазаро-хасидов или изгнать их из страны или закрыть по тюрьмам. А для этого сначала нужно дать оценку их ПРЕСТУПНЫХ ДЕЙТСВИЙ с осени 2013 по январь 2018!

  3. Ця справа цього хапуги свідчить наскільки прогнила у нас прокурорсько-суддівська влада. Просто ганьба.

  4. Шукати правди сьогодні у судах …. це всеодно що нюхати розу у противогазі! Яке верховенство права? Верховенство рішалов та грошей! ГАНЬБА……

  5. Це той, що навчався в ХУУПі? От жеж контора наплодила хабарників і зрадників. А чого хотіти, якщо в ХУУПі керують Чорний – партократ, Місінкевич – партократ, Савицький – партократ, на кафедрах – партократи з корупціонерами. То кого вони навчать? ХУУП багато кого нормальних підготував, але ж є і Данилюк, Туровець, Дворнік, Фролов (судив майданівців). Ганьба ХУУПу.

    • В Україні є багато гарних і чсних людей.. проте багато покидьків.. треба казати — ГАНЬБА УКРАЇНІ… чи як….??

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.