Хмельницька влада має намір збільшити фінансування комунальної газети, яка заявила про роздержавлення

Депутати Хмельницької міської ради планують розглянути зміни до програми підтримки комунальної газети “Проскурів” на 2017-2018 роки.

Відповідний проект рішення з’явивися на сайті ради.

У проекті рішення пропонується збільшити видатки з міського бюджету на фінансування випуску газети. Зокрема, попередньо затверджена сума 1,42 млн. грн зросте до 3,48 млн. грн.

Як повідомляв НГП, 2016 року друковане комунальне видання Хмельницької міської ради “Проскурів” ухвалило рішення йти на роздержавлення у другому етапі, відповідно до закону про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації.

Нагадаємо, з 1 січня 2016 року набув чинності ухвалений у грудні 2015 року закон «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації». Він передбачає роздержавлення преси протягом трьох років: вихід органів влади і місцевого самоврядування зі складу засновників (співзасновників) друкованих ЗМІ або перетворення друкованих ЗМІ, заснованих центральними органами виконавчої влади, на офіційні друковані видання.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. Очень много!!! Невероятно много на гебельсовщину тратят. Нельзя поддерживать такое!!!

  2. Тепер газета буде ще з більшим завзяттям та пристастю лизати дупу владі… інакше гроші заберуть

  3. Управління ЖКГ кращу газетку видало без бюджетних вкладень, тому без Проскурова можна обійтися.
    Основне, велике фото симчишина на обкладинку.

    • УПРАВЛІННЯ ЖКГ ВИДАЛО ГАЗЕТУ З ПОРУШЕННЯМ 32 СТАТТІ “ЗАКОНУ ПРО ДРУКОВАНІ ЗМІ” (без вихідних даних… наклад…відповідальний за друк…) ТА КУПОЮ ГРАМАТИЧНИХ ПОМИЛОК !!! ЦІЄЮ ГАЗЕТОЮ ХТОСЬ РИЄ ЯМУ ДЛЯ ЖКГ…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.