На Хмельниччині створюють фонд для порятунку аеропорту

Наприкінці січня 2018 року має з’явитися громадська спілка “Фонд розвитку аеропорту Хмельницької області”, через яку залучатимуться позабюджетні кошти на відновлення діяльності аеропорту.

Про це в інтерв’ю НГП повідомив директор комунального підприємства “Аеропорт-Хмельницький” Валерій Сорока.

За його словами, недержавну установу засновують громадські організації: “Повітряні ворота Хмельницької області”, “Два крила”, “Рідний край”. До них доєднаються Союз підприємців і промисловців Хмельниччини і Хмельницька торгово-промислова палата.

“До прикладу, передовсім треба буде вирішити питання подачі електроенергії, додатково закупивши кілометр кабелю вартістю приблизно 70 тис. грн. Щоб не просити цих коштів в обласному бюджеті, небайдужі підприємці або пересічні мешканців Хмельниччини роблять пожертви на відповідний рахунок і таким чином розв’язується надважлива проблема”, – пояснив Сорока.

За попередніми домовленостями Фонд очолить Почесний громадянин Хмельницького Іван Бухал. Він з 1980 до 1990 років очолював виконком Хмельницької міської ради народних депутатів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. Вже якісь фонди мутять

  2. Пожертви? На аеропорт? Пересічні мешканці? Ну-ну.

  3. Та Бухалу не варто довіряти кошти. А загалом ідея фейкова і непотрібна.

  4. Бухал старий пеньок, якому треба сидіти вдома та бавити правнуків, але йому ще хочеться покуштувати фондових грошей.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.