Транспортна реформа: у Симчишина перезатвердять діючих перевізників, які працюють за блочною системою

Виконавчий комітет Хмельницької міськради має намір визнавися із тимчасовими перевізниками на міські автобусні маршрути загального користування.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Як зазначено в оприлюдненому проекті рішення, ними стануть усі теперішні перевізники, які з 2012 року праюють у рамках блочної системи. Це – Хмельницьке комунальне підприємство «Електротранс», ТОВ «Рембуд-транс», ТОВ «Хмельницьке таксі», ФОП Віталій Марценюк і ФОП Олександр Мішин.

Крім цього, на ринок перевезень зайде Комунальне підприємство по організації роботи міського пасажирського транспорту, якому віддадуть чотири маршрути «Рембуд-трансу» (№№ 32, 23, 20, 27).

Наголошується, що дії договорів з тимчасовоми перевізниками діятимуть до моменту введення в дію рішень конкурсного комітету щодо визначення переможців конкурсів, оголошених у газеті «Проскурів» № 37 від 22.09.2017 року.

Як писав НГП, 23 жовтня не відбувся конкурс з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування. Причиною послужив судовий позов перевізника ПП “АТП Поділля-Тур”, який через суд зобов’язав владу прийняти пакет документів на конкурс. Такий поворот не влаштував інших конкурсантів із числа нинішніх перевізників і вони оскаржують рішення хмельницького суду в апеляційній інстанції.

При цьому, як пояснив заступник мера Андрій Бондаренко, конкурсний комітет дотримуватиметься всіх процедурних моментів, і після завершення судових баталій знову збереться і проведе безпосередньо сам конкурс.

Нагадаємо, що хмельницька влада раніше оголосила запуск транспортної реформи у 2018 році. Вона передбачає збільшення кількості великогаьбаритного транспорту для підвезення містян, а також ставка робиться на збільшення тролейбусного парку за рахунок нових одиниць.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 12

 1. Сем піз…бол! Ще ніхто не зрозумів?

  • побільше таких Семів і країна би змінилася. Нашому місто повезло мати такого мера.

   • Хапуга бореться з хапугами і змінює одних хапуг на інших.. сеня молодець

 2. Мер бореться з хапугами, він молодець.

 3. Мер в нас нормальний. А всілякі запроданці і шпигуни най позатикають писки і йдуть до дупи. Поналазило плугів сєпарських і гадять на наших сайтах кремлеботи кончені.

 4. Симчишин вже купив більше тролейбусів чим всі мери до нього.

 5. Візьміть собі управдомом свого симчишина.
  Купить і вам тролейбуса.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.