Фірма депутата Галкіна за 470 тисяч піджене електромобіль для хмельницьких комунальників

Комунальне підприємство по організації роботи міського пасажирського транспорту 2 листопада заявило про намір купити легковий автомобіль Nissan Leaf за 470 тис. грн у хмельницького ПП “Автоцентр “Ліга-II”.

Фото з сайту міськради

Фото з сайту міськради

Про це зазначено у системі “Прозорро”.

Водночас тендерний комітет відсіяв дешевшу пропозицію на 2 тис. грн, яку пропонувало харківське ТОВ “Тесла Моторс”, через причину відсутності в учасника підтверджуючих документів стосовно досвіду виконання подібних робіт.

Таким чином, переможцем торгів було визнано ПП “Автоцентр “Ліга-II”.

У документації зазначено, що електромобіль має бути випущений не раніше 2014 року; у комплекті до нього йтимуть зарядний пристрій від 220 вольт/50 герц, літні шини розмірністю 16 дюймів на сталевих дисках з декоративними ковпаками, батарея потужністю 24 кВт/год., строк використання не менше 10 років та інші.

Запас ходу електромобіля розрахований до 200 км.

Обов’язковою умовою КП прописало безкоштовний доступ до мережі зарядних станцій (мінімум 20 станцій) потужністю 10 кВт у Хмельницькому та Україні на період усього строку експлуатації автомобіля.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, ПП “Автоцентр “ЛИГА-ІІ”, яке належить депутату Хмельницької міськради від БПП “Солідарність” Григорію Галкіну, активно працює у напряму популяризації електромобілів. За останні два роки виконавчий комітет Хмельницької міської ради надав дозвіл цій фірмі на встановлення 77 електричних зарядних станцій для зарядки електромобілів на території обласного центру.

Як писав НГП, у вересні 2016 року комунальне управління “Хмельницький міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” придбало електромобіль за 404 тис. грн.

Нагадаємо, що раніше виконком Хмельницької міської ради затвердив граничну суми витрат на придбання автомобілів державними органами, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок міського бюджету. Вона не повинна перевищувати 420 тис. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Ай да Акимыч. Ни копейки мимо хаты.

  2. В інших країнах фірма би надала безкоштовно авто для перевезення чи то інвалідів, чи то голови(що одно і теж) з метою реклами його салону і електрокарів взагалі… проет тут і заробити хоче і ще пропіариться за наші гроші…. от жиди.. і гроші візьме і пропіариться…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.