Головний спеціаліст ОДА може очолити хмельницький аеропорт

Конкурсна комісія обласної ради обрала головного спеціаліста відділу інфраструктури департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Валерія Сороку на посаду директора комунального закладу “Аеропорт-Хмельницький”.

Фото Сергія Мороза

Фото Сергія Мороза

Рішення було ухвалено 12 вересня на засіданні комісії.

За словами головуючої і першого заступника голови облради Неоніли Андрійчук, теперішній керівник аеропорту Віктор Гончар, який призначений у липні 2016-го, “не здатний працювати кризовим менеджером, і його однозначно необхідно змінювати”.

Під час своєї презентації пан Сорока озвучив оптимальний штат підприємства.

“Це – директор, бухгалтер і чотири охоронці. Якщо ж з’явиться переспектива розвитку аеропорту, тоді можна збільшувати чисельність працюючих”, – вважає він.

Сорока також анонсував проведення опитування серед населення Хмельницької області, яке у результаті має дати відповідь, скільки пасажирів може перевозити потенційний інвестор.

Крім цього, він обережно висловився щодо можливості передачі аеропорту в управління місту Хмельницький. Адже наразі є ряд проблем, які стоять на заваді подальшому розвитку. Зокрема, не доведені до логічного кінця судові спори по земелі аеропорту, не врегульовані інвентерезаційні питання. Також невідомо, як бути метеобладнанням, яке втратив хмельницький аеропорт.

Кандидатуру переможця конкурсу буде винесено на розгляд депутатів на чергову сесію облради 27 вересня.

Нагадаємо, що на відновлення роботи хмельницького аеропорту необхідно 45-50 млн. грн. На сьогодні «Аеропорт Хмельницький» не діє.

Після незавершеного ремонту злітно-посадкової смуги аеродрому у 2013 році, на що передбачалося 981,5 тис. грн, на злітній смузі утворилися вибоїни і ями. Це унеможливлює посадку літаків.

Крім того, в аеропорту забрали метеорологічне обладнання, без якого польоти неможливі.

Довідка НГП. Комунальне підприємство «Аеропорт Хмельницький складається з аеродромного, аеровокзального, наземного комплексів на землі. Аеропорт розташований на відстані 7 км на південний захід від Хмельницького. Загальна площа земельної ділянки, на якій розміщений аеропорт, – 127,63 га, у тому числі летовище – 13,2 гектара.

Аеропортовий комплекс аеродрому складається з приміщення для обслуговування пасажирів загальною площею 700 кв. м (розташоване на одному поверсі адміністративної будівлі) та пункту пропуску через державний кордон площею 800 кв. метрів (окрема будівля).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 16

 1. Бухгалтер на половину ставки, а один з охоронц1в може бути за сум1сництвом директором. Це буде супер розумно .

 2. От вже обрали?

  • оберуть…бо свій…поділиться..

   • а цей валерій сорока розмовляє суржиком та не вміє грамотно висловити думку а вміє лише підлабузнюватися та співати хвалебні оди високопосадовцям–ось реалії сьогодення !!! НАПЕВНО ТРЕБА ОБИРАТИ ПРОФЕСІОНАЛІВ А НЕ ПІДЛАБУЗНИКА !!!

 3. Очень интересно звучит фраза, что нынешний директор не “кризисный менеджер”. Бред чиновничьего стиля. Какие кризисные ситуации с бухгалтером и четырьмя охранниками будет решать новый директор? И не проще ли взять аэропорт на баланс облрады и принять охранников на работу, сократив должности директора и бухгалтера? Или это слишком “кризисное” решение? Или земельный участок очень привлекательный?

 4. Ростиславе тоб1 аплодую.

 5. По всій території аеропорту сонячні електростанції!!11

  • Не пішов би ти до дупи… Туристи здалека що поїздами і автобусами мають добиратися! ?Сонячним знайдеться інше місце! Я б розвалиться в би незаконні будівництва буржуїв трактором, було б місця багато…

 6. Я могу ошибиться, но может это просто такой себе уход на пенсию: как-то с главного специалиста не очень, а вот с должности директора – это другое дело…

 7. Для пенсии нужен большой оклад (по Гройсману), а какая может быть зарплата у директора без трудового коллектива. А зачем вообще там должность директора, если аеропорт бездействует ? Разве что одинокий сторож – пастух.

 8. Нормальний чувак. Але чи зможе щось зробити? Це вже інше питання

 9. Не треба критикувати людину, коли вона нещодавно призначена на посаду і має бажання працювати. А аеропорти є і функціонують в усьому цивілізованому світі в усіх , навіть малих містах і ніхто не висловлює навіть думки , що вони там не потрібні, чи їх треба там позакривали і найняти охоронців! Чи Хмельницький гірше за туж Вінницю, просто там вміють працювати і заробляти в складних умовах. Подзвонить директорам працюючих укр. аеропортів і скажіть, щоб завтра позакривались – (наприклад, в Рівне) – то вас пошлють під три чорти в кращому випадку. Добре, що взагалі є люди, що не опускають руки перед труднощами і це по-європейськи!

 10. От чому б його не покритикувати?? Яке бажання працювати? На цій посаді була людина в якої є вища авіаційна освіта і сертифікат ІКАО. Працювало 5 людей + 4 охоронці. Був розроблений план розвитку аеропорту, йшла робота над залученням інвестицій …Але ж ні. “Які перспективи? Навіщо нам аеропорт? В Вінниці працює, будемо літати звідти” – говорив голова облради Загородній М.В. Але як тільки з”явилася реальна можливість інвестицій, які можна розділити, всіх перевели в охоронці, з директором не подовжили контракт, а вибрали Валерія Сороку, власника свиноферми.
  Шановні лідери!! Навіть якщо ви ставите своїй людей, прослідкуйте, щоб в них була відповідна освіта, а не просто “він свій” або “хороший хазяїн”. Аеропорт – не свинарник, і не облрада. Тут від професіоналізму залежить життя людей.

  • Правильно! Йдемо в Європу, а там, як виявилось , кожне містечко, навіть задрипане, має свій працюючий аеропорт і від нього не відмовляється! А при таких ,,господарях” в Україні і в Вінниця завтра не працюватиме, то ж вже з Києва посилати будуть…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.